GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz MKS II Siemianowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-  1 FC Katowice2-1
2 03.09.2017 11:00    Naprzód Lipiny ŚKS-MKS MKS II Siemianowice2-0
3 10.09.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-UKS UKS Victoria Katowice4-0
4 17.09.2017 11:00    TP Jastrząb TP-MKS MKS II Siemianowice2-2
5 05.10.2017 16:00    MKS II Siemianowice MKS-STR Strażak Mikołów4-1
6 01.10.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-MKS MKS II Siemianowice0-2
7 08.10.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-HET KS Hetman 22 Katowice3-4
8 15.10.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-MKS MKS II Siemianowice0-1
9 22.10.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KOL Kolejarz Kat.-
10 29.10.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-MKS MKS II Siemianowice-
11 05.11.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSG Górnik MK-
12 12.11.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-MKS MKS II Siemianowice-
14 18.03.2018 11:00    1 FC Katowice  -MKS MKS II Siemianowice1-4
15 31.03.2017 14:00    Naprzód Lipiny ŚKS-MKS MKS II Siemianowice2-1
16 08.04.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-MKS MKS II Siemianowice1-3
17 15.04.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-TP TP Jastrząb0-2
18 22.04.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS MKS II Siemianowice3-1
19 29.04.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-GKS Urania II R.Śl.8-2
20 06.05.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-MKS MKS II Siemianowice0-2
21 13.05.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-MKS Śląsk II Św.3-1
22 20.05.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS MKS II Siemianowice0-6
23 27.05.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów2-6
24 03.06.2018 11:00    Górnik MK KSG-MKS MKS II Siemianowice3-0
25 10.06.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-AKS AKS II Mikołów0-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.Śl.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Łąka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.Śl.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Łąka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.Śl.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Łąka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501