GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2017/2018
Terminarz MKS II Siemianowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-  1 FC Katowice2-1
2 03.09.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-MKS MKS II Siemianowice2-0
3 10.09.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-UKS UKS Victoria Katowice4-0
4 17.09.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-MKS MKS II Siemianowice2-2
5 05.10.2017 16:00    MKS II Siemianowice MKS-STR Strażak Mikołów4-1
6 01.10.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-MKS MKS II Siemianowice0-2
7 08.10.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-HET KS Hetman 22 Katowice3-4
8 15.10.2017 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-MKS MKS II Siemianowice0-1
9 22.10.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KOL Kolejarz Kat.-
10 29.10.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-MKS MKS II Siemianowice-
11 05.11.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSG Górnik MK-
12 12.11.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-MKS MKS II Siemianowice-
14 18.03.2018 11:00    1 FC Katowice  -MKS MKS II Siemianowice1-4
15 31.03.2017 14:00    Naprzód Lipiny ¦KS-MKS MKS II Siemianowice2-1
16 08.04.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-MKS MKS II Siemianowice1-3
17 15.04.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-TP TP Jastrz±b0-2
18 22.04.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS MKS II Siemianowice3-1
19 29.04.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-GKS Urania II R.¦l.8-2
20 06.05.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-MKS MKS II Siemianowice0-2
21 13.05.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-MKS ¦l±sk II ¦w.3-1
22 20.05.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS MKS II Siemianowice0-6
23 27.05.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów2-6
24 03.06.2018 11:00    Górnik MK KSG-MKS MKS II Siemianowice3-0
25 10.06.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-AKS AKS II Mikołów0-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370