GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2017/2018
Terminarz Kolejarz Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-STR Strażak Mikołów2-2
2 03.09.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-KOL Kolejarz Kat.4-2
3 10.09.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-HET KS Hetman 22 Katowice3-1
4 17.09.2017 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-KOL Kolejarz Kat.2-0
6 01.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów3-7
7 08.10.2017 11:00    Górnik MK KSG-KOL Kolejarz Kat.4-1
8 15.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-AKS AKS II Mikołów0-2
9 22.10.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KOL Kolejarz Kat.-
10 29.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-  1 FC Katowice1-2
11 05.11.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-KOL Kolejarz Kat.-
12 12.11.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-UKS UKS Victoria Katowice-
13 19.11.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-KOL Kolejarz Kat.-
14 25.04.2018 17:30    Strażak Mikołów STR-KOL Kolejarz Kat.4-0
15 25.03.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-GKS Urania II R.¦l.0-3
16 08.04.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KOL Kolejarz Kat.0-0
17 15.04.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS ¦l±sk II ¦w.1-1
19 29.04.2018 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-KOL Kolejarz Kat.3-2
20 06.05.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-KSG Górnik MK0-5
21 13.05.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-KOL Kolejarz Kat.3-0
22 20.05.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS MKS II Siemianowice0-6
23 27.05.2018 11:00    1 FC Katowice  -KOL Kolejarz Kat.2-2
24 03.06.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-¦KS Naprzód Lipiny0-7
25 10.06.2018 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KOL Kolejarz Kat.4-2
26 17.06.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-TP TP Jastrz±b2-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00