GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz Kolejarz Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-STR Strażak Mikołów2-2
2 03.09.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KOL Kolejarz Kat.4-2
3 10.09.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-HET KS Hetman 22 Katowice3-1
4 17.09.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-KOL Kolejarz Kat.2-0
6 01.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-KSS KS Stadion Śląski Chorzów3-7
7 08.10.2017 11:00    Górnik MK KSG-KOL Kolejarz Kat.4-1
8 15.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-AKS AKS II Mikołów0-2
9 22.10.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KOL Kolejarz Kat.-
10 29.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-  1 FC Katowice1-2
11 05.11.2017 11:00    Naprzód Lipiny ŚKS-KOL Kolejarz Kat.-
12 12.11.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-UKS UKS Victoria Katowice-
13 19.11.2017 11:00    TP Jastrząb TP-KOL Kolejarz Kat.-
14 25.04.2018 17:30    Strażak Mikołów STR-KOL Kolejarz Kat.4-0
15 25.03.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-GKS Urania II R.Śl.0-3
16 08.04.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KOL Kolejarz Kat.0-0
17 15.04.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS Śląsk II Św.1-1
19 29.04.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-KOL Kolejarz Kat.3-2
20 06.05.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-KSG Górnik MK0-5
21 13.05.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-KOL Kolejarz Kat.3-0
22 20.05.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS MKS II Siemianowice0-6
23 27.05.2018 11:00    1 FC Katowice  -KOL Kolejarz Kat.2-2
24 03.06.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-ŚKS Naprzód Lipiny0-7
25 10.06.2018 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KOL Kolejarz Kat.4-2
26 17.06.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-TP TP Jastrząb2-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów514:115
Sparta Kat.618:1012
3 Urania R.Śl.615:1112
Pogoń Imielin610:711
Fortuna Wyry610:611
Podlesianka K.512:210
MKS Lędziny58:410
Sokół Wola617:159
Piast Bieruń511:69
10 Górnik 09612:129
11 LKS Studzienice612:128
12 MKS Iskra58:87
13 Górnik MK59:77
14 LKS Ogrodnik54:84
15 Wyzwolenie69:154
16 LKS Łąka56:124
  MF/AP
AKS Mikołów1133:730
Pogoń Imielin1123:1223
Podlesianka K.1121:523
Sparta Kat.1128:1521
MKS Iskra1118:1619
LKS Studzienice1125:2617
Fortuna Wyry1116:1217
Górnik MK1120:1816
9 Urania R.Śl.1123:3015
10 MKS Lędziny1115:1415
11 Sokół Wola1124:2314
12 Piast Bieruń1113:1512
13 Górnik 091116:339
14 LKS Ogrodnik118:248
15 LKS Łąka1113:317
16 Wyzwolenie1115:305
  MF/AP
AKS Mikołów619:615
Podlesianka K.69:313
Pogoń Imielin513:512
MKS Iskra610:812
Górnik MK611:119
Sparta Kat.510:59
LKS Studzienice513:149
Fortuna Wyry56:66
Sokół Wola57:85
10 MKS Lędziny67:105
11 LKS Ogrodnik64:164
12 Urania R.Śl.58:193
13 LKS Łąka67:193
14 Piast Bieruń62:93
15 Wyzwolenie56:151
16 Górnik 0954:210