GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz Kolejarz Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-STR Strażak Mikołów2-2
2 03.09.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KOL Kolejarz Kat.4-2
3 10.09.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-HET KS Hetman 22 Katowice3-1
4 17.09.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-KOL Kolejarz Kat.2-0
6 01.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-KSS KS Stadion Śląski Chorzów3-7
7 08.10.2017 11:00    Górnik MK KSG-KOL Kolejarz Kat.4-1
8 15.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-AKS AKS II Mikołów0-2
9 22.10.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KOL Kolejarz Kat.-
10 29.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-  1 FC Katowice1-2
11 05.11.2017 11:00    Naprzód Lipiny ŚKS-KOL Kolejarz Kat.-
12 12.11.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-UKS UKS Victoria Katowice-
13 19.11.2017 11:00    TP Jastrząb TP-KOL Kolejarz Kat.-
14 25.04.2018 17:30    Strażak Mikołów STR-KOL Kolejarz Kat.4-0
15 25.03.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-GKS Urania II R.Śl.0-3
16 08.04.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KOL Kolejarz Kat.0-0
17 15.04.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS Śląsk II Św.1-1
19 29.04.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-KOL Kolejarz Kat.3-2
20 06.05.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-KSG Górnik MK0-5
21 13.05.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-KOL Kolejarz Kat.3-0
22 20.05.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS MKS II Siemianowice0-6
23 27.05.2018 11:00    1 FC Katowice  -KOL Kolejarz Kat.2-2
24 03.06.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-ŚKS Naprzód Lipiny0-7
25 10.06.2018 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KOL Kolejarz Kat.4-2
26 17.06.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-TP TP Jastrząb2-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Pogoń Imielin25:26
2 Urania R.Śl.23:16
Fortuna Wyry23:14
AKS Mikołów14:03
Piast Bieruń12:03
Górnik MK16:13
Podlesianka K.15:03
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
10 Sparta Kat.28:53
11 Sokół Wola24:43
12 LKS Ogrodnik11:11
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra11:20
15 LKS Łąka11:30
16 Górnik 0922:50
  MF/AP
Podlesianka K.38:19
Pogoń Imielin38:39
3 Urania R.Śl.33:66
AKS Mikołów28:26
MKS Lędziny37:46
LKS Studzienice25:16
Sparta Kat.310:66
Fortuna Wyry34:25
Piast Bieruń33:43
10 Górnik MK37:73
11 MKS Iskra35:63
12 Sokół Wola34:63
13 Wyzwolenie33:61
14 LKS Ogrodnik33:101
15 LKS Łąka35:130
16 Górnik 0932:80
  MF/AP
Podlesianka K.23:16
MKS Lędziny24:43
Sparta Kat.12:13
AKS Mikołów14:23
MKS Iskra24:43
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Fortuna Wyry11:11
Wyzwolenie10:01
10 LKS Ogrodnik22:90
11 Górnik MK21:60
12 Górnik 0910:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 Piast Bieruń21:40
15 Sokół Wola10:20
16 LKS Łąka24:100