GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2017/2018
Terminarz Strażak Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-STR Strażak Mikołów2-2
2 03.09.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-2
3 10.09.2017 11:00    Górnik MK KSG-STR Strażak Mikołów8-1
4 17.09.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-AKS AKS II Mikołów1-4
5 05.10.2017 16:00    MKS II Siemianowice MKS-STR Strażak Mikołów4-1
6 01.10.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-  1 FC Katowice3-2
7 08.10.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-STR Strażak Mikołów4-0
8 15.10.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-UKS UKS Victoria Katowice3-1
9 22.10.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-STR Strażak Mikołów2-1
11 05.11.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-GKS Urania II R.¦l.-
12 12.11.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-STR Strażak Mikołów-
13 19.11.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS ¦l±sk II ¦w.-
14 25.04.2018 17:30    Strażak Mikołów STR-KOL Kolejarz Kat.4-0
15 25.03.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-STR Strażak Mikołów1-4
16 08.04.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-KSG Górnik MK1-5
17 15.04.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-STR Strażak Mikołów1-1
18 22.04.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS MKS II Siemianowice3-1
19 29.04.2018 11:00    1 FC Katowice  -STR Strażak Mikołów4-3
20 06.05.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-¦KS Naprzód Lipiny1-5
21 13.05.2018 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-STR Strażak Mikołów1-2
22 20.05.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-TP TP Jastrz±b2-4
24 03.06.2018 11:00    Urania II R.¦l. GKS-STR Strażak Mikołów5-2
25 10.06.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-HET KS Hetman 22 Katowice5-3
26 17.06.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-STR Strażak Mikołów1-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281