GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz Strażak Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-STR Strażak Mikołów2-2
2 03.09.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-2
3 10.09.2017 11:00    Górnik MK KSG-STR Strażak Mikołów8-1
4 17.09.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-AKS AKS II Mikołów1-4
5 05.10.2017 16:00    MKS II Siemianowice MKS-STR Strażak Mikołów4-1
6 01.10.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-  1 FC Katowice3-2
7 08.10.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-STR Strażak Mikołów4-0
8 15.10.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-UKS UKS Victoria Katowice3-1
9 22.10.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-STR Strażak Mikołów2-1
11 05.11.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-GKS Urania II R.¦l.-
12 12.11.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-STR Strażak Mikołów-
13 19.11.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS ¦l±sk II ¦w.-
14 25.04.2018 17:30    Strażak Mikołów STR-KOL Kolejarz Kat.4-0
15 25.03.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-STR Strażak Mikołów1-4
16 08.04.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-KSG Górnik MK1-5
17 15.04.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-STR Strażak Mikołów1-1
18 22.04.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS MKS II Siemianowice3-1
19 29.04.2018 11:00    1 FC Katowice  -STR Strażak Mikołów4-3
20 06.05.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-¦KS Naprzód Lipiny1-5
21 13.05.2018 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-STR Strażak Mikołów1-2
22 20.05.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-TP TP Jastrz±b2-4
24 03.06.2018 11:00    Urania II R.¦l. GKS-STR Strażak Mikołów5-2
25 10.06.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-HET KS Hetman 22 Katowice5-3
26 17.06.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-STR Strażak Mikołów1-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40