GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2017/2018
Terminarz AKS II Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-¦KS Naprzód Lipiny1-6
2 03.09.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-AKS AKS II Mikołów1-0
3 10.09.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-TP TP Jastrz±b2-2
4 17.09.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-AKS AKS II Mikołów1-4
5 04.10.2017 16:00    AKS II Mikołów AKS-GKS Urania II R.¦l.5-1
6 01.10.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-AKS AKS II Mikołów2-2
7 08.10.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-MKS ¦l±sk II ¦w.1-2
8 15.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-AKS AKS II Mikołów0-2
9 22.10.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-1
10 29.10.2017 11:00    Górnik MK KSG-AKS AKS II Mikołów7-3
12 12.11.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-MKS MKS II Siemianowice-
13 19.11.2017 11:00    1 FC Katowice  -AKS AKS II Mikołów-
14 18.03.2018 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-AKS AKS II Mikołów3-1
15 25.03.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-UKS UKS Victoria Katowice1-2
16 08.04.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-AKS AKS II Mikołów1-0
17 15.04.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-STR Strażak Mikołów1-1
18 22.04.2018 11:00    Urania II R.¦l. GKS-AKS AKS II Mikołów0-3
19 29.04.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-HET KS Hetman 22 Katowice1-0
20 06.05.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-AKS AKS II Mikołów0-3
21 13.05.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-KOL Kolejarz Kat.3-0
22 20.05.2018 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-AKS AKS II Mikołów3-1
23 27.05.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-KSG Górnik MK1-1
25 10.06.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-AKS AKS II Mikołów0-2
26 17.06.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-  1 FC Katowice3-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341