GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2017/2018
Terminarz TP Jastrz±b iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-TP TP Jastrz±b0-3
2 03.09.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-KSG Górnik MK1-1
3 10.09.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-TP TP Jastrz±b2-2
4 17.09.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-MKS MKS II Siemianowice2-2
5 24.09.2017 11:00    1 FC Katowice  -TP TP Jastrz±b1-2
6 01.10.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-¦KS Naprzód Lipiny2-1
7 08.10.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-TP TP Jastrz±b2-6
9 22.10.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-STR Strażak Mikołów2-1
10 29.10.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-TP TP Jastrz±b2-1
11 05.11.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-HET KS Hetman 22 Katowice-
12 12.11.2017 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-TP TP Jastrz±b-
13 19.11.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-KOL Kolejarz Kat.-
14 09.05.2018 18:00    TP Jastrz±b TP-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów2-0
15 25.03.2017 11:00    Górnik MK KSG-TP TP Jastrz±b5-1
16 08.04.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-AKS AKS II Mikołów1-0
17 15.04.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-TP TP Jastrz±b0-2
18 22.04.2018 11:00    TP Jastrz±b TP-  1 FC Katowice8-0
19 29.04.2018 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-TP TP Jastrz±b4-0
20 06.05.2018 11:00    TP Jastrz±b TP-UKS UKS Victoria Katowice3-1
22 20.05.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-TP TP Jastrz±b2-4
23 27.05.2018 11:00    TP Jastrz±b TP-GKS Urania II R.¦l.0-0
24 03.06.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-TP TP Jastrz±b0-3
25 10.06.2018 11:00    TP Jastrz±b TP-MKS ¦l±sk II ¦w.1-1
26 17.06.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-TP TP Jastrz±b2-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140