GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz TP Jastrz±b iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-TP TP Jastrz±b0-3
2 03.09.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-KSG KS Górnik MK Katowice1-1
3 10.09.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-TP TP Jastrz±b2-2
4 17.09.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-MKS MKS II Siemianowice2-2
5 24.09.2017 11:00    1 FC Katowice  -TP TP Jastrz±b1-2
6 01.10.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-¦KS Naprzód Lipiny2-1
7 08.10.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-TP TP Jastrz±b2-6
9 22.10.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-STR Strażak Mikołów2-1
10 29.10.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-TP TP Jastrz±b2-1
11 05.11.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-HET KS Hetman 22 Katowice-
12 12.11.2017 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-TP TP Jastrz±b-
13 19.11.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-KOL Kolejarz Kat.-
14 09.05.2018 18:00    TP Jastrz±b TP-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów-
15 25.03.2017 11:00    KS Górnik MK Katowice KSG-TP TP Jastrz±b5-1
16 08.04.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-AKS AKS II Mikołów1-0
17 15.04.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-TP TP Jastrz±b-
18 22.04.2018 11:00    TP Jastrz±b TP-  1 FC Katowice8-0
19 29.04.2018 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-TP TP Jastrz±b-
20 06.05.2018 11:00    TP Jastrz±b TP-UKS UKS Victoria Katowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.1135:831
Unia Kosztowy1034:926
AKS Mikołów1032:626
Pogoń Imielin1135:1425
Piast Bieruń1025:1122
LKS Ł±ka1127:1520
Górnik 091017:1018
MKS Iskra918:1316
9 Urania R.¦l.1120:1915
10 Sokół Wola1118:1815
11 Sparta Kat.1127:2114
12 Wawel Wirek1116:2113
13 LKS Ogrodnik1017:1610
14 Pogoń R.¦l.1017:2410
15 Krupiński1010:264
16 Grunwald R.¦l.102:470
  MF/AP
Podlesianka K.2164:1753
Pogoń Imielin2161:2349
Unia Kosztowy2054:2046
AKS Mikołów2160:2645
MKS Iskra2036:2936
Piast Bieruń2139:2835
LKS Ł±ka2142:3233
Górnik 092033:2231
Sparta Kat.2052:3927
10 LKS Ogrodnik2135:2926
11 Urania R.¦l.2136:4424
12 Wawel Wirek2132:4623
13 Sokół Wola2130:4722
14 Krupiński2121:5612
15 Pogoń R.¦l.2125:6711
16 Grunwald R.¦l.218:1030
  MF/AP
Pogoń Imielin1026:924
Podlesianka K.1029:922
Unia Kosztowy1020:1120
MKS Iskra1118:1620
AKS Mikołów1128:2019
LKS Ogrodnik1118:1316
Piast Bieruń1114:1713
Górnik 091016:1213
LKS Ł±ka1015:1713
10 Sparta Kat.925:1813
11 Wawel Wirek1016:2510
12 Urania R.¦l.1016:259
13 Krupiński1111:308
14 Sokół Wola1012:297
15 Pogoń R.¦l.118:431
16 Grunwald R.¦l.116:560