GKS URANIA RUDA ¦L¡SKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2017/2018
Terminarz Naprzód Lipiny iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    AKS II Miko³ów AKS-¦KS Naprzód Lipiny1-6
2 03.09.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-MKS MKS II Siemianowice2-0
3 10.09.2017 11:00    1 FC Katowice  -¦KS Naprzód Lipiny0-5
5 04.10.2017 16:00    Naprzód Lipiny ¦KS-UKS UKS Victoria Katowice-
6 01.10.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-¦KS Naprzód Lipiny2-1
7 08.10.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-STR Stra¿ak Miko³ów4-0
8 15.10.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-¦KS Naprzód Lipiny0-6
9 22.10.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-HET KS Hetman 22 Katowice4-0
10 29.10.2017 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-¦KS Naprzód Lipiny-
11 05.11.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-KOL Kolejarz Kat.-
12 12.11.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-¦KS Naprzód Lipiny-
13 19.11.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-KSG Górnik MK-
14 18.03.2018 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-AKS AKS II Miko³ów3-1
15 31.03.2017 14:00    Naprzód Lipiny ¦KS-MKS MKS II Siemianowice2-1
16 08.04.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-  1 FC Katowice5-0
18 22.04.2018 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-¦KS Naprzód Lipiny0-7
19 29.04.2018 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-TP TP Jastrz±b4-0
20 06.05.2018 11:00    Stra¿ak Miko³ów STR-¦KS Naprzód Lipiny1-5
21 13.05.2018 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-GKS Urania II R.¦l.1-1
22 20.05.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-¦KS Naprzód Lipiny1-6
23 27.05.2018 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-MKS ¦l±sk II ¦w.2-1
24 03.06.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-¦KS Naprzód Lipiny0-7
25 10.06.2018 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów4-0
26 17.06.2018 11:00    Górnik MK KSG-¦KS Naprzód Lipiny2-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  Pe³naWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Têcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoñ Imielin36:63
15 Zag³êbie II25:33
16 Orze³ Mokre46:163
17 LKS ¬ród³o33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Têcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoñ Imielin713:119
14 Zag³êbie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ród³o78:163
17 Orze³ Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zag³êbie II513:156
Pogoñ Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Têcza35:83
14 LKS ¬ród³o45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orze³ Mokre31:140