GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz Naprzód Lipiny iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-¦KS Naprzód Lipiny1-6
2 03.09.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-MKS MKS II Siemianowice2-0
3 10.09.2017 11:00    1 FC Katowice  -¦KS Naprzód Lipiny0-5
5 04.10.2017 16:00    Naprzód Lipiny ¦KS-UKS UKS Victoria Katowice-
6 01.10.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-¦KS Naprzód Lipiny2-1
7 08.10.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-STR Strażak Mikołów4-0
8 15.10.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-¦KS Naprzód Lipiny0-6
9 22.10.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-HET KS Hetman 22 Katowice4-0
10 29.10.2017 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-¦KS Naprzód Lipiny-
11 05.11.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-KOL Kolejarz Kat.-
12 12.11.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-¦KS Naprzód Lipiny-
13 19.11.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-KSG KS Górnik MK Katowice-
14 18.03.2018 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-AKS AKS II Mikołów3-1
15 31.03.2017 14:00    Naprzód Lipiny ¦KS-MKS MKS II Siemianowice2-1
16 08.04.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-  1 FC Katowice5-0
18 22.04.2018 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-¦KS Naprzód Lipiny0-7
19 29.04.2018 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-TP TP Jastrz±b-
20 06.05.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-¦KS Naprzód Lipiny-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.1135:831
Unia Kosztowy1034:926
AKS Mikołów1032:626
Pogoń Imielin1135:1425
Piast Bieruń1025:1122
LKS Ł±ka1127:1520
Górnik 091017:1018
MKS Iskra918:1316
9 Urania R.¦l.1120:1915
10 Sokół Wola1118:1815
11 Sparta Kat.1127:2114
12 Wawel Wirek1116:2113
13 LKS Ogrodnik1017:1610
14 Pogoń R.¦l.1017:2410
15 Krupiński1010:264
16 Grunwald R.¦l.102:470
  MF/AP
Podlesianka K.2164:1753
Pogoń Imielin2161:2349
Unia Kosztowy2054:2046
AKS Mikołów2160:2645
MKS Iskra2036:2936
Piast Bieruń2139:2835
LKS Ł±ka2142:3233
Górnik 092033:2231
Sparta Kat.2052:3927
10 LKS Ogrodnik2135:2926
11 Urania R.¦l.2136:4424
12 Wawel Wirek2132:4623
13 Sokół Wola2130:4722
14 Krupiński2121:5612
15 Pogoń R.¦l.2125:6711
16 Grunwald R.¦l.218:1030
  MF/AP
Pogoń Imielin1026:924
Podlesianka K.1029:922
Unia Kosztowy1020:1120
MKS Iskra1118:1620
AKS Mikołów1128:2019
LKS Ogrodnik1118:1316
Piast Bieruń1114:1713
Górnik 091016:1213
LKS Ł±ka1015:1713
10 Sparta Kat.925:1813
11 Wawel Wirek1016:2510
12 Urania R.¦l.1016:259
13 Krupiński1111:308
14 Sokół Wola1012:297
15 Pogoń R.¦l.118:431
16 Grunwald R.¦l.116:560