GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz Naprzód Lipiny iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-¦KS Naprzód Lipiny1-6
2 03.09.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-MKS MKS II Siemianowice2-0
3 10.09.2017 11:00    1 FC Katowice  -¦KS Naprzód Lipiny0-5
5 04.10.2017 16:00    Naprzód Lipiny ¦KS-UKS UKS Victoria Katowice-
6 01.10.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-¦KS Naprzód Lipiny2-1
7 08.10.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-STR Strażak Mikołów4-0
8 15.10.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-¦KS Naprzód Lipiny0-6
9 22.10.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-HET KS Hetman 22 Katowice4-0
10 29.10.2017 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-¦KS Naprzód Lipiny-
11 05.11.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-KOL Kolejarz Kat.-
12 12.11.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-¦KS Naprzód Lipiny-
13 19.11.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-KSG KS Górnik MK Katowice-
14 18.03.2018 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-AKS AKS II Mikołów-
15 25.03.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-¦KS Naprzód Lipiny-
16 08.04.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-  1 FC Katowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy829:722
Podlesianka K.718:519
Piast Bieruń722:818
AKS Mikołów720:617
Pogoń Imielin721:1016
MKS Iskra818:1016
7 Urania R.¦l.918:1515
LKS Ł±ka819:1114
Górnik 09712:811
10 LKS Ogrodnik814:1110
11 Sokół Wola69:88
12 Sparta Kat.715:147
13 Wawel Wirek77:156
14 Krupiński78:174
15 Pogoń R.¦l.69:163
16 Grunwald R.¦l.72:310
  MF/AP
Pogoń Imielin1438:1434
Unia Kosztowy1441:1433
Podlesianka K.1432:1332
AKS Mikołów1442:1730
MKS Iskra1429:1629
Piast Bieruń1532:2128
LKS Ł±ka1530:2024
Górnik 091426:1423
LKS Ogrodnik1525:2022
10 Urania R.¦l.1525:3218
11 Sparta Kat.1537:3017
12 Wawel Wirek1519:3213
13 Sokół Wola1417:3212
14 Krupiński1417:3711
15 Pogoń R.¦l.1516:484
16 Grunwald R.¦l.157:730
  MF/AP
Pogoń Imielin717:418
AKS Mikołów722:1113
Podlesianka K.714:813
MKS Iskra611:613
Górnik 09714:612
LKS Ogrodnik711:912
Unia Kosztowy612:711
LKS Ł±ka711:910
Piast Bieruń810:1310
10 Sparta Kat.822:1610
11 Krupiński79:207
12 Wawel Wirek812:177
13 Sokół Wola88:244
14 Urania R.¦l.67:173
15 Pogoń R.¦l.97:321
16 Grunwald R.¦l.85:420