GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2017/2018
Terminarz 1 FC Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-  1 FC Katowice2-1
3 10.09.2017 11:00    1 FC Katowice  -¦KS Naprzód Lipiny0-5
4 17.09.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-  1 FC Katowice2-0
5 24.09.2017 11:00    1 FC Katowice  -TP TP Jastrz±b1-2
6 01.10.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-  1 FC Katowice3-2
7 08.10.2017 11:00    1 FC Katowice  -GKS Urania II R.¦l.1-3
8 15.10.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-  1 FC Katowice3-3
9 22.10.2017 11:00    1 FC Katowice  -MKS ¦l±sk II ¦w.1-3
10 29.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-  1 FC Katowice1-2
11 05.11.2017 11:00    1 FC Katowice  -KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów-
12 12.11.2017 11:00    Górnik MK KSG-  1 FC Katowice-
13 19.11.2017 11:00    1 FC Katowice  -AKS AKS II Mikołów-
14 18.03.2018 11:00    1 FC Katowice  -MKS MKS II Siemianowice1-4
16 08.04.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-  1 FC Katowice5-0
17 15.04.2018 11:00    1 FC Katowice  -UKS UKS Victoria Katowice0-12
18 22.04.2018 11:00    TP Jastrz±b TP-  1 FC Katowice8-0
19 29.04.2018 11:00    1 FC Katowice  -STR Strażak Mikołów4-3
20 06.05.2018 11:00    Urania II R.¦l. GKS-  1 FC Katowice2-2
21 13.05.2018 11:00    1 FC Katowice  -HET KS Hetman 22 Katowice0-3
22 20.05.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-  1 FC Katowice8-1
23 27.05.2018 11:00    1 FC Katowice  -KOL Kolejarz Kat.2-2
24 03.06.2018 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-  1 FC Katowice3-0
25 10.06.2018 11:00    1 FC Katowice  -KSG Górnik MK1-5
26 17.06.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-  1 FC Katowice3-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140