GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2017/2018
Terminarz 1 FC Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-  1 FC Katowice2-1
3 10.09.2017 11:00    1 FC Katowice  -ŚKS Naprzód Lipiny0-5
4 17.09.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-  1 FC Katowice2-0
5 24.09.2017 11:00    1 FC Katowice  -TP TP Jastrząb1-2
6 01.10.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-  1 FC Katowice3-2
7 08.10.2017 11:00    1 FC Katowice  -GKS Urania II R.Śl.1-3
8 15.10.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-  1 FC Katowice3-3
9 22.10.2017 11:00    1 FC Katowice  -MKS Śląsk II Św.1-3
10 29.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-  1 FC Katowice1-2
11 05.11.2017 11:00    1 FC Katowice  -KSS KS Stadion Śląski Chorzów-
12 12.11.2017 11:00    Górnik MK KSG-  1 FC Katowice-
13 19.11.2017 11:00    1 FC Katowice  -AKS AKS II Mikołów-
14 18.03.2018 11:00    1 FC Katowice  -MKS MKS II Siemianowice1-4
16 08.04.2017 11:00    Naprzód Lipiny ŚKS-  1 FC Katowice5-0
17 15.04.2018 11:00    1 FC Katowice  -UKS UKS Victoria Katowice0-12
18 22.04.2018 11:00    TP Jastrząb TP-  1 FC Katowice8-0
19 29.04.2018 11:00    1 FC Katowice  -STR Strażak Mikołów4-3
20 06.05.2018 11:00    Urania II R.Śl. GKS-  1 FC Katowice2-2
21 13.05.2018 11:00    1 FC Katowice  -HET KS Hetman 22 Katowice0-3
22 20.05.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-  1 FC Katowice8-1
23 27.05.2018 11:00    1 FC Katowice  -KOL Kolejarz Kat.2-2
24 03.06.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-  1 FC Katowice3-0
25 10.06.2018 11:00    1 FC Katowice  -KSG Górnik MK1-5
26 17.06.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-  1 FC Katowice3-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.413:212
Pogoń Imielin48:310
AKS Mikołów311:09
Fortuna Wyry46:38
LKS Studzienice411:87
Sparta Kat.49:86
Podlesianka K.38:26
Piast Bieruń35:46
Sokół Wola411:116
10 Górnik 0946:66
11 MKS Lędziny35:44
12 LKS Łąka34:54
13 LKS Ogrodnik33:44
14 MKS Iskra36:83
15 Górnik MK37:63
16 Wyzwolenie46:101
  MF/AP
Pogoń Imielin717:519
AKS Mikołów723:418
Podlesianka K.717:418
4 Urania R.Śl.717:1215
MKS Iskra715:1412
Sparta Kat.714:1211
Sokół Wola716:1510
LKS Studzienice714:1810
Fortuna Wyry79:710
10 MKS Lędziny711:128
11 Piast Bieruń76:126
12 Górnik 0978:176
13 Górnik MK711:156
14 LKS Ogrodnik76:165
15 LKS Łąka78:224
16 Wyzwolenie711:182
  MF/AP
Podlesianka K.49:212
Pogoń Imielin39:29
AKS Mikołów412:49
MKS Iskra49:69
Sparta Kat.35:45
MKS Lędziny46:84
Sokół Wola35:44
Górnik MK44:93
9 Urania R.Śl.34:103
10 LKS Studzienice33:103
11 Fortuna Wyry33:42
12 Wyzwolenie35:81
13 LKS Ogrodnik43:121
14 LKS Łąka44:170
15 Górnik 0932:110
16 Piast Bieruń41:80