GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz 1 FC Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-  1 FC Katowice2-1
3 10.09.2017 11:00    1 FC Katowice  -¦KS Naprzód Lipiny0-5
4 17.09.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-  1 FC Katowice2-0
5 24.09.2017 11:00    1 FC Katowice  -TP TP Jastrz±b1-2
6 01.10.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-  1 FC Katowice3-2
7 08.10.2017 11:00    1 FC Katowice  -GKS Urania II R.¦l.1-3
8 15.10.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-  1 FC Katowice3-3
9 22.10.2017 11:00    1 FC Katowice  -MKS ¦l±sk II ¦w.1-3
10 29.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-  1 FC Katowice1-2
11 05.11.2017 11:00    1 FC Katowice  -KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów-
12 12.11.2017 11:00    KS Górnik MK Katowice KSG-  1 FC Katowice-
13 19.11.2017 11:00    1 FC Katowice  -AKS AKS II Mikołów-
14 18.03.2018 11:00    1 FC Katowice  -MKS MKS II Siemianowice1-4
16 08.04.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-  1 FC Katowice5-0
17 15.04.2018 11:00    1 FC Katowice  -UKS UKS Victoria Katowice0-12
18 22.04.2018 11:00    TP Jastrz±b TP-  1 FC Katowice8-0
19 29.04.2018 11:00    1 FC Katowice  -STR Strażak Mikołów4-3
20 06.05.2018 11:00    Urania II R.¦l. GKS-  1 FC Katowice2-2
21 13.05.2018 11:00    1 FC Katowice  -HET KS Hetman 22 Katowice0-3
22 20.05.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-  1 FC Katowice8-1
23 27.05.2018 11:00    1 FC Katowice  -KOL Kolejarz Kat.2-2
24 03.06.2018 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-  1 FC Katowice3-0
25 10.06.2018 11:00    1 FC Katowice  -KSG KS Górnik MK Katowice-
26 17.06.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-  1 FC Katowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.1553:1243
Unia Kosztowy1556:941
AKS Mikołów1556:941
Pogoń Imielin1543:1635
LKS Ł±ka1540:2826
Piast Bieruń1531:2425
7 Urania R.¦l.1527:2424
LKS Ogrodnik1530:1923
MKS Iskra1529:2622
10 Górnik 091524:2222
11 Sokół Wola1529:2821
12 Sparta Kat.1534:2620
13 Wawel Wirek1520:2616
14 Pogoń R.¦l.1525:4114
15 Krupiński1525:4011
16 Grunwald R.¦l.158:631
  MF/AP
Unia Kosztowy3091:2176
Podlesianka K.3092:2675
Pogoń Imielin3084:3371
AKS Mikołów3088:3466
MKS Iskra3062:4851
LKS Ogrodnik3055:4244
Sparta Kat.3074:5942
LKS Ł±ka3058:5742
Piast Bieruń3053:5141
10 Urania R.¦l.3053:5840
11 Górnik 093049:4638
12 Sokół Wola3046:7034
13 Wawel Wirek3041:6727
14 Krupiński3039:8420
15 Pogoń R.¦l.3038:10418
16 Grunwald R.¦l.3020:1434
  MF/AP
Pogoń Imielin1541:1736
Unia Kosztowy1535:1235
Podlesianka K.1539:1432
MKS Iskra1533:2229
AKS Mikołów1532:2525
Sparta Kat.1540:3322
LKS Ogrodnik1525:2321
Piast Bieruń1522:2716
9 Urania R.¦l.1526:3416
10 Górnik 091525:2416
11 LKS Ł±ka1518:2916
12 Sokół Wola1517:4213
13 Wawel Wirek1521:4111
14 Krupiński1514:449
15 Pogoń R.¦l.1513:634
16 Grunwald R.¦l.1512:803