GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz 1 FC Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-  1 FC Katowice2-1
3 10.09.2017 11:00    1 FC Katowice  -ŚKS Naprzód Lipiny0-5
4 17.09.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-  1 FC Katowice2-0
5 24.09.2017 11:00    1 FC Katowice  -TP TP Jastrząb1-2
6 01.10.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-  1 FC Katowice3-2
7 08.10.2017 11:00    1 FC Katowice  -GKS Urania II R.Śl.1-3
8 15.10.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-  1 FC Katowice3-3
9 22.10.2017 11:00    1 FC Katowice  -MKS Śląsk II Św.1-3
10 29.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-  1 FC Katowice1-2
11 05.11.2017 11:00    1 FC Katowice  -KSS KS Stadion Śląski Chorzów-
12 12.11.2017 11:00    Górnik MK KSG-  1 FC Katowice-
13 19.11.2017 11:00    1 FC Katowice  -AKS AKS II Mikołów-
14 18.03.2018 11:00    1 FC Katowice  -MKS MKS II Siemianowice1-4
16 08.04.2017 11:00    Naprzód Lipiny ŚKS-  1 FC Katowice5-0
17 15.04.2018 11:00    1 FC Katowice  -UKS UKS Victoria Katowice0-12
18 22.04.2018 11:00    TP Jastrząb TP-  1 FC Katowice8-0
19 29.04.2018 11:00    1 FC Katowice  -STR Strażak Mikołów4-3
20 06.05.2018 11:00    Urania II R.Śl. GKS-  1 FC Katowice2-2
21 13.05.2018 11:00    1 FC Katowice  -HET KS Hetman 22 Katowice0-3
22 20.05.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-  1 FC Katowice8-1
23 27.05.2018 11:00    1 FC Katowice  -KOL Kolejarz Kat.2-2
24 03.06.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-  1 FC Katowice3-0
25 10.06.2018 11:00    1 FC Katowice  -KSG Górnik MK1-5
26 17.06.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-  1 FC Katowice3-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Pogoń Imielin25:26
2 Urania R.Śl.23:16
Fortuna Wyry23:14
AKS Mikołów14:03
Piast Bieruń12:03
Górnik MK16:13
Podlesianka K.15:03
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
10 Sparta Kat.28:53
11 Sokół Wola24:43
12 LKS Ogrodnik11:11
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra11:20
15 LKS Łąka11:30
16 Górnik 0922:50
  MF/AP
Podlesianka K.38:19
Pogoń Imielin38:39
3 Urania R.Śl.33:66
AKS Mikołów28:26
MKS Lędziny37:46
LKS Studzienice25:16
Sparta Kat.310:66
Fortuna Wyry34:25
Piast Bieruń33:43
10 Górnik MK37:73
11 MKS Iskra35:63
12 Sokół Wola34:63
13 Wyzwolenie33:61
14 LKS Ogrodnik33:101
15 LKS Łąka35:130
16 Górnik 0932:80
  MF/AP
Podlesianka K.23:16
MKS Lędziny24:43
Sparta Kat.12:13
AKS Mikołów14:23
MKS Iskra24:43
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Fortuna Wyry11:11
Wyzwolenie10:01
10 LKS Ogrodnik22:90
11 Górnik MK21:60
12 Górnik 0910:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 Piast Bieruń21:40
15 Sokół Wola10:20
16 LKS Łąka24:100