GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2017/2018
Terminarz KS Stadion Śląski Chorzów iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-TP TP Jastrząb0-3
2 03.09.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-KSS KS Stadion Śląski Chorzów1-2
3 10.09.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-GKS Urania II R.Śl.5-0
4 17.09.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KSS KS Stadion Śląski Chorzów-
5 24.09.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-MKS Śląsk II Św.2-4
6 01.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-KSS KS Stadion Śląski Chorzów3-7
8 15.10.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-KSG Górnik MK1-2
9 22.10.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów1-1
10 29.10.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-MKS MKS II Siemianowice-
11 05.11.2017 11:00    1 FC Katowice  -KSS KS Stadion Śląski Chorzów-
12 12.11.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-ŚKS Naprzód Lipiny-
13 19.11.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów-
14 09.05.2018 18:00    TP Jastrząb TP-KSS KS Stadion Śląski Chorzów2-0
15 25.03.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-STR Strażak Mikołów1-4
16 08.04.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów0-4
17 15.04.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-HET KS Hetman 22 Katowice6-1
18 22.04.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów1-2
19 29.04.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-KOL Kolejarz Kat.3-2
21 13.05.2018 11:00    Górnik MK KSG-KSS KS Stadion Śląski Chorzów5-0
22 20.05.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-AKS AKS II Mikołów3-1
23 27.05.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów2-6
24 03.06.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-  1 FC Katowice3-0
25 10.06.2018 11:00    Naprzód Lipiny ŚKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów4-0
26 17.06.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-UKS UKS Victoria Katowice3-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140