GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz KS Stadion Śląski Chorzów iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-TP TP Jastrząb0-3
2 03.09.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-KSS KS Stadion Śląski Chorzów1-2
3 10.09.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-GKS Urania II R.Śl.5-0
4 17.09.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KSS KS Stadion Śląski Chorzów-
5 24.09.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-MKS Śląsk II Św.2-4
6 01.10.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-KSS KS Stadion Śląski Chorzów3-7
8 15.10.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-KSG Górnik MK1-2
9 22.10.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów1-1
10 29.10.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-MKS MKS II Siemianowice-
11 05.11.2017 11:00    1 FC Katowice  -KSS KS Stadion Śląski Chorzów-
12 12.11.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-ŚKS Naprzód Lipiny-
13 19.11.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów-
14 09.05.2018 18:00    TP Jastrząb TP-KSS KS Stadion Śląski Chorzów2-0
15 25.03.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-STR Strażak Mikołów1-4
16 08.04.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów0-4
17 15.04.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-HET KS Hetman 22 Katowice6-1
18 22.04.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów1-2
19 29.04.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-KOL Kolejarz Kat.3-2
21 13.05.2018 11:00    Górnik MK KSG-KSS KS Stadion Śląski Chorzów5-0
22 20.05.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-AKS AKS II Mikołów3-1
23 27.05.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów2-6
24 03.06.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-  1 FC Katowice3-0
25 10.06.2018 11:00    Naprzód Lipiny ŚKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów4-0
26 17.06.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-UKS UKS Victoria Katowice3-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Pogoń Imielin25:26
2 Urania R.Śl.23:16
Fortuna Wyry23:14
AKS Mikołów14:03
Piast Bieruń12:03
Górnik MK16:13
Podlesianka K.15:03
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
10 Sparta Kat.28:53
11 Sokół Wola24:43
12 LKS Ogrodnik11:11
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra11:20
15 LKS Łąka11:30
16 Górnik 0922:50
  MF/AP
Podlesianka K.38:19
Pogoń Imielin38:39
3 Urania R.Śl.33:66
AKS Mikołów28:26
MKS Lędziny37:46
LKS Studzienice25:16
Sparta Kat.310:66
Fortuna Wyry34:25
Piast Bieruń33:43
10 Górnik MK37:73
11 MKS Iskra35:63
12 Sokół Wola34:63
13 Wyzwolenie33:61
14 LKS Ogrodnik33:101
15 LKS Łąka35:130
16 Górnik 0932:80
  MF/AP
Podlesianka K.23:16
MKS Lędziny24:43
Sparta Kat.12:13
AKS Mikołów14:23
MKS Iskra24:43
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Fortuna Wyry11:11
Wyzwolenie10:01
10 LKS Ogrodnik22:90
11 Górnik MK21:60
12 Górnik 0910:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 Piast Bieruń21:40
15 Sokół Wola10:20
16 LKS Łąka24:100