GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 11:00    Urania R.¦l.-Piast Bieruń1-0
1 11.08.2018 15:00    Sokół Wola-LKS Ł±ka4-3
1 11.08.2018 17:00    Wyzwolenie-AKS Mikołów2-4
1 11.08.2018 17:00    LKS Studzienice-LKS Ogrodnik3-0
1 11.08.2018 17:00    Sparta Kat.-MKS Lędziny2-3
1 11.08.2018 17:00    Górnik 09-Podlesianka K.1-2
1 11.08.2018 17:00    Pogoń Imielin-Górnik MK2-1
1 12.08.2018 17:00    Fortuna Wyry-MKS Iskra3-1
2 15.08.2018 17:00    AKS Mikołów-Górnik MK4-0
2 15.08.2018 17:00    LKS Ł±ka-Pogoń Imielin1-3
2 15.08.2018 17:00    Piast Bieruń-Sokół Wola2-0
2 15.08.2018 17:00    Podlesianka K.-Urania R.¦l.5-0
2 15.08.2018 17:00    MKS Lędziny-Górnik 093-0
2 15.08.2018 17:00    MKS Iskra-Sparta Kat.1-2
2 15.08.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Fortuna Wyry1-1
2 15.08.2018 17:00    Wyzwolenie-LKS Studzienice1-2
3 18.08.2018 11:00    Urania R.¦l.-MKS Lędziny2-1
3 18.08.2018 11:00    Górnik MK-LKS Ł±ka6-1
3 18.08.2018 17:00    Fortuna Wyry-Wyzwolenie0-0
3 18.08.2018 17:00    Sparta Kat.-LKS Ogrodnik6-2
3 18.08.2018 17:00    Górnik 09-MKS Iskra1-3
3 18.08.2018 17:00    Sokół Wola-Podlesianka K.0-1
3 18.08.2018 17:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń3-1
3 19.08.2018 17:00    LKS Studzienice-AKS Mikołów0-4
4 25.08.2018 11:00    MKS Lędziny-Sokół Wola2-2
4 25.08.2018 17:00    AKS Mikołów-LKS Ł±ka4-0
4 25.08.2018 17:00    Piast Bieruń-Górnik MK3-1
4 25.08.2018 17:00    Podlesianka K.-Pogoń Imielin0-2
4 25.08.2018 17:00    MKS Iskra-Urania R.¦l.4-2
4 26.08.2018 11:00    Wyzwolenie-Sparta Kat.2-2
4 26.08.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Górnik 092-0
4 26.08.2018 17:00    LKS Studzienice-Fortuna Wyry2-2
5 01.09.2018 11:00    Urania R.¦l.-LKS Ogrodnik2-0
5 01.09.2018 11:00    Górnik MK-Podlesianka K.1-3
5 01.09.2018 16:00    Górnik 09-Wyzwolenie3-1
5 01.09.2018 16:00    Sokół Wola-MKS Iskra2-3
5 01.09.2018 16:00    Pogoń Imielin-MKS Lędziny2-0
5 01.09.2018 16:00    LKS Ł±ka-Piast Bieruń1-0
5 01.09.2018 18:30    Sparta Kat.-LKS Studzienice1-0
5 02.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-AKS Mikołów2-1
6 08.09.2018 11:00    Wyzwolenie-Urania R.¦l.1-2
6 08.09.2018 16:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń3-0
6 08.09.2018 16:00    Podlesianka K.-LKS Ł±ka3-0
6 08.09.2018 16:00    MKS Iskra-Pogoń Imielin1-4
6 08.09.2018 16:00    LKS Ogrodnik-Sokół Wola0-3
6 08.09.2018 16:00    LKS Studzienice-Górnik 096-2
6 08.09.2018 17:00    MKS Lędziny-Górnik MK0-2
6 09.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-Sparta Kat.1-1
7 15.09.2018 11:00    Urania R.¦l.-LKS Studzienice8-1
7 15.09.2018 11:00    Górnik MK-MKS Iskra0-2
7 15.09.2018 11:00    Piast Bieruń-Podlesianka K.0-3
7 15.09.2018 16:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów0-3
7 15.09.2018 16:00    Sokół Wola-Wyzwolenie5-4
7 15.09.2018 16:00    Pogoń Imielin-LKS Ogrodnik1-1
7 15.09.2018 16:00    LKS Ł±ka-MKS Lędziny2-2
7 15.09.2018 17:00    Górnik 09-Fortuna Wyry1-0
8 22.09.2018 16:00    AKS Mikołów-Podlesianka K.1-0
8 22.09.2018 16:00    MKS Lędziny-Piast Bieruń1-0
8 22.09.2018 16:00    LKS Ogrodnik-Górnik MK1-3
8 22.09.2018 16:00    Wyzwolenie-Pogoń Imielin3-2
8 23.09.2018 16:00    MKS Iskra-LKS Ł±ka2-0
8 23.09.2018 16:00    LKS Studzienice-Sokół Wola0-0
8 23.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-Urania R.¦l.4-1
8 23.09.2018 17:00    Sparta Kat.-Górnik 095-0
9 29.09.2018 11:00    Urania R.¦l.-Sparta Kat.1-5
9 29.09.2018 11:00    Górnik MK-Wyzwolenie1-0
9 29.09.2018 16:00    Górnik 09-AKS Mikołów1-3
9 29.09.2018 16:00    Sokół Wola-Fortuna Wyry1-2
9 29.09.2018 16:00    Pogoń Imielin-LKS Studzienice2-4
9 29.09.2018 16:00    LKS Ł±ka-LKS Ogrodnik0-1
9 29.09.2018 16:00    Piast Bieruń-MKS Iskra0-1
9 29.09.2018 16:00    Podlesianka K.-MKS Lędziny0-0
10 06.10.2018 15:00    AKS Mikołów-MKS Lędziny2-1
10 06.10.2018 15:00    MKS Iskra-Podlesianka K.0-0
10 06.10.2018 15:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń0-1
10 06.10.2018 15:00    Wyzwolenie-LKS Ł±ka0-3
10 06.10.2018 15:00    LKS Studzienice-Górnik MK1-4
10 06.10.2018 15:00    Górnik 09-Urania R.¦l.5-3
10 07.10.2018 15:00    Fortuna Wyry-Pogoń Imielin0-2
10 07.10.2018 18:30    Sparta Kat.-Sokół Wola4-2
11 13.10.2018 11:00    Urania R.¦l.-AKS Mikołów1-4
11 13.10.2018 11:00    Górnik MK-Fortuna Wyry1-1
11 13.10.2018 15:00    Sokół Wola-Górnik 095-2
11 13.10.2018 15:00    Pogoń Imielin-Sparta Kat.0-0
11 13.10.2018 15:00    LKS Ł±ka-LKS Studzienice2-6
11 13.10.2018 15:00    Piast Bieruń-Wyzwolenie6-1
11 13.10.2018 15:00    Podlesianka K.-LKS Ogrodnik4-0
11 13.10.2018 15:00    MKS Lędziny-MKS Iskra2-0
12 20.10.2018 10:00    Urania R.¦l.-Sokół Wola2-1
12 20.10.2018 15:00    AKS Mikołów-MKS Iskra1-0
12 20.10.2018 15:00    LKS Ogrodnik-MKS Lędziny0-3
12 20.10.2018 15:00    Wyzwolenie-Podlesianka K.1-3
12 20.10.2018 15:00    Górnik 09-Pogoń Imielin0-3
12 21.10.2018 15:00    LKS Studzienice-Piast Bieruń1-4
12 21.10.2018 15:00    Fortuna Wyry-LKS Ł±ka3-0
12 21.10.2018 17:00    Sparta Kat.-Górnik MK4-0
13 27.10.2018 11:00    Górnik MK-Górnik 093-1
13 27.10.2018 11:00    MKS Lędziny-Wyzwolenie4-1
13 27.10.2018 14:00    Sokół Wola-AKS Mikołów1-0
13 27.10.2018 14:00    Pogoń Imielin-Urania R.¦l.4-0
13 27.10.2018 14:00    LKS Ł±ka-Sparta Kat.1-5
13 27.10.2018 14:00    Piast Bieruń-Fortuna Wyry0-1
13 27.10.2018 14:00    Podlesianka K.-LKS Studzienice2-1
13 27.10.2018 14:00    MKS Iskra-LKS Ogrodnik1-0
14 03.11.2018 11:00    Urania R.¦l.-Górnik MK2-2
14 03.11.2018 14:00    AKS Mikołów-LKS Ogrodnik1-0
14 03.11.2018 14:00    Wyzwolenie-MKS Iskra1-4
14 03.11.2018 14:00    LKS Studzienice-MKS Lędziny2-6
14 03.11.2018 14:00    Górnik 09-LKS Ł±ka4-0
14 03.11.2018 14:00    Sokół Wola-Pogoń Imielin1-2
14 03.11.2018 17:30    Sparta Kat.-Piast Bieruń1-1
14 04.11.2018 14:00    Fortuna Wyry-Podlesianka K.3-8
15 10.11.2018 11:00    Górnik MK-Sokół Wola5-3
15 10.11.2018 13:30    Pogoń Imielin-AKS Mikołów1-1
15 10.11.2018 13:30    LKS Ł±ka-Urania R.¦l.2-3
15 10.11.2018 13:30    Podlesianka K.-Sparta Kat.2-2
15 10.11.2018 13:30    MKS Lędziny-Fortuna Wyry2-2
15 10.11.2018 13:30    MKS Iskra-LKS Studzienice5-2
15 10.11.2018 13:30    LKS Ogrodnik-Wyzwolenie1-2
15 17.11.2018 12:00    Piast Bieruń-Górnik 092-0
16 16.03.2019 11:00    AKS Mikołów-Wyzwolenie3-0
16 16.03.2019 11:00    MKS Lędziny-Sparta Kat.0-1
16 16.03.2019 11:00    Górnik MK-Pogoń Imielin1-1
16 16.03.2019 15:30    Piast Bieruń-Urania R.¦l.0-1
16 16.03.2019 15:30    LKS Ł±ka-Sokół Wola5-0
16 16.03.2019 15:30    LKS Ogrodnik-LKS Studzienice4-0
16 16.03.2019 15:30    Podlesianka K.-Górnik 095-1
16 16.03.2019 15:30    MKS Iskra-Fortuna Wyry2-1
17 23.03.2019 11:00    Urania R.¦l.-Podlesianka K.1-4
17 23.03.2019 13:00    Górnik MK-AKS Mikołów1-8
17 23.03.2019 15:30    Pogoń Imielin-LKS Ł±ka3-2
17 23.03.2019 15:30    Sokół Wola-Piast Bieruń1-3
17 23.03.2019 15:30    Górnik 09-MKS Lędziny0-2
17 23.03.2019 15:30    LKS Studzienice-Wyzwolenie5-0
17 23.03.2019 18:00    Sparta Kat.-MKS Iskra1-1
17 24.03.2019 15:30    Fortuna Wyry-LKS Ogrodnik0-2
18 30.03.2019 12:00    Piast Bieruń-Pogoń Imielin0-2
18 30.03.2019 16:00    MKS Lędziny-Urania R.¦l.5-0
18 30.03.2019 16:00    LKS Ł±ka-Górnik MK2-0
18 30.03.2019 16:00    Wyzwolenie-Fortuna Wyry2-2
18 30.03.2019 16:00    LKS Ogrodnik-Sparta Kat.2-2
18 30.03.2019 16:00    MKS Iskra-Górnik 092-0
18 30.03.2019 16:00    Podlesianka K.-Sokół Wola2-1
18 30.03.2019 16:00    AKS Mikołów-LKS Studzienice3-1
19 06.04.2019 11:00    Górnik MK-Piast Bieruń5-3
19 06.04.2019 11:00    Urania R.¦l.-MKS Iskra1-2
19 06.04.2019 17:00    Sokół Wola-MKS Lędziny0-1
19 06.04.2019 17:00    LKS Ł±ka-AKS Mikołów0-1
19 06.04.2019 17:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.0-5
19 06.04.2019 17:00    Sparta Kat.-Wyzwolenie6-0
19 06.04.2019 17:00    Górnik 09-LKS Ogrodnik0-3
19 07.04.2019 17:00    Fortuna Wyry-LKS Studzienice1-2
20 13.04.2019 12:00    Piast Bieruń-LKS Ł±ka2-3
20 13.04.2019 17:00    LKS Ogrodnik-Urania R.¦l.2-1
20 13.04.2019 17:00    Podlesianka K.-Górnik MK4-2
20 13.04.2019 17:00    Wyzwolenie-Górnik 093-3
20 13.04.2019 17:00    MKS Iskra-Sokół Wola4-1
20 13.04.2019 17:00    MKS Lędziny-Pogoń Imielin2-2
20 13.04.2019 17:00    LKS Studzienice-Sparta Kat.0-0
20 13.04.2019 17:00    AKS Mikołów-Fortuna Wyry1-0
21 20.04.2019 11:00    Urania R.¦l.-Wyzwolenie6-1
21 20.04.2019 11:00    LKS Ł±ka-Podlesianka K.0-3
21 20.04.2019 11:00    Górnik MK-MKS Lędziny1-5
21 20.04.2019 11:00    Sparta Kat.-Fortuna Wyry1-2
21 20.04.2019 12:00    Piast Bieruń-AKS Mikołów1-3
21 20.04.2019 13:00    Pogoń Imielin-MKS Iskra1-3
21 20.04.2019 13:00    Sokół Wola-LKS Ogrodnik3-1
21 20.04.2019 13:00    Górnik 09-LKS Studzienice2-2
22 27.04.2019 11:00    MKS Lędziny-LKS Ł±ka2-0
22 27.04.2019 17:00    MKS Iskra-Górnik MK3-2
22 27.04.2019 17:00    Podlesianka K.-Piast Bieruń2-1
22 27.04.2019 17:00    AKS Mikołów-Sparta Kat.3-0
22 27.04.2019 17:00    Wyzwolenie-Sokół Wola1-2
22 27.04.2019 17:00    LKS Ogrodnik-Pogoń Imielin1-1
22 28.04.2019 17:00    LKS Studzienice-Urania R.¦l.2-3
22 28.04.2019 17:00    Fortuna Wyry-Górnik 095-1
23 01.05.2019 11:00    Górnik MK-LKS Ogrodnik0-1
23 01.05.2019 11:00    Pogoń Imielin-Wyzwolenie8-1
23 01.05.2019 11:00    Urania R.¦l.-Fortuna Wyry3-6
23 01.05.2019 12:00    Piast Bieruń-MKS Lędziny0-1
23 01.05.2019 17:00    Podlesianka K.-AKS Mikołów3-0
23 01.05.2019 17:00    LKS Ł±ka-MKS Iskra1-2
23 01.05.2019 17:00    Sokół Wola-LKS Studzienice2-0
23 01.05.2019 17:00    Górnik 09-Sparta Kat.5-2
24 04.05.2019 17:00    Sparta Kat.-Urania R.¦l.2-2
24 04.05.2019 17:00    Wyzwolenie-Górnik MK4-5
24 04.05.2019 17:00    AKS Mikołów-Górnik 096-0
24 04.05.2019 17:00    LKS Studzienice-Pogoń Imielin2-1
24 04.05.2019 17:00    LKS Ogrodnik-LKS Ł±ka2-0
24 04.05.2019 17:00    MKS Iskra-Piast Bieruń1-2
24 05.05.2019 17:00    Fortuna Wyry-Sokół Wola0-0
24 05.05.2019 17:00    MKS Lędziny-Podlesianka K.1-3
25 11.05.2019 11:00    MKS Lędziny-AKS Mikołów0-1
25 11.05.2019 11:00    Górnik MK-LKS Studzienice3-1
25 11.05.2019 11:00    Urania R.¦l.-Górnik 093-2
25 11.05.2019 12:00    Piast Bieruń-LKS Ogrodnik1-3
25 11.05.2019 13:00    Podlesianka K.-MKS Iskra4-1
25 11.05.2019 17:00    LKS Ł±ka-Wyzwolenie2-0
25 11.05.2019 17:00    Pogoń Imielin-Fortuna Wyry2-2
25 11.05.2019 17:00    Sokół Wola-Sparta Kat.1-1
26 18.05.2019 15:00    LKS Ogrodnik-Podlesianka K.0-1
26 18.05.2019 17:00    AKS Mikołów-Urania R.¦l.1-0
26 18.05.2019 17:00    Górnik 09-Sokół Wola2-0
26 18.05.2019 17:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin0-0
26 18.05.2019 17:00    LKS Studzienice-LKS Ł±ka3-1
26 18.05.2019 17:00    Wyzwolenie-Piast Bieruń0-5
26 18.05.2019 17:00    MKS Iskra-MKS Lędziny2-3
26 19.05.2019 17:00    Fortuna Wyry-Górnik MK2-1
27 25.05.2019 11:00    Górnik MK-Sparta Kat.0-0
27 25.05.2019 17:00    Sokół Wola-Urania R.¦l.1-2
27 25.05.2019 17:00    MKS Iskra-AKS Mikołów2-2
27 25.05.2019 17:00    Pogoń Imielin-Górnik 093-1
27 25.05.2019 17:00    LKS Ł±ka-Fortuna Wyry2-4
27 25.05.2019 18:00    MKS Lędziny-LKS Ogrodnik0-0
27 26.05.2019 13:00    Podlesianka K.-Wyzwolenie8-0
27 05.06.2019 17:00    Piast Bieruń-LKS Studzienice5-3
28 01.06.2019 11:00    AKS Mikołów-Sokół Wola1-0
28 01.06.2019 11:00    Urania R.¦l.-Pogoń Imielin2-1
28 01.06.2019 17:00    Górnik 09-Górnik MK1-4
28 01.06.2019 17:00    Sparta Kat.-LKS Ł±ka3-1
28 01.06.2019 17:00    LKS Studzienice-Podlesianka K.2-7
28 01.06.2019 17:00    LKS Ogrodnik-MKS Iskra2-4
28 02.06.2019 11:00    Wyzwolenie-MKS Lędziny0-3
28 02.06.2019 17:00    Fortuna Wyry-Piast Bieruń4-0
29 08.06.2019 11:00    Górnik MK-Urania R.¦l.4-4
29 08.06.2019 13:00    MKS Iskra-Wyzwolenie3-2
29 08.06.2019 17:00    LKS Ogrodnik-AKS Mikołów1-5
29 08.06.2019 17:00    MKS Lędziny-LKS Studzienice3-1
29 08.06.2019 17:00    LKS Ł±ka-Górnik 093-1
29 08.06.2019 17:00    Pogoń Imielin-Sokół Wola2-3
29 08.06.2019 17:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.2-2
29 08.06.2019 17:00    Podlesianka K.-Fortuna Wyry1-2
30 15.06.2019 11:00    Urania R.¦l.-LKS Ł±ka5-1
30 15.06.2019 11:00    LKS Studzienice-MKS Iskra8-4
30 15.06.2019 15:00    AKS Mikołów-Pogoń Imielin5-1
30 15.06.2019 17:00    Sokół Wola-Górnik MK4-1
30 15.06.2019 17:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.1-4
30 15.06.2019 17:00    Fortuna Wyry-MKS Lędziny1-3
30 15.06.2019 17:00    Wyzwolenie-LKS Ogrodnik0-4
30 15.06.2019 17:00    Górnik 09-Piast Bieruń3-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
4 Urania R.¦l.925:1818
Podlesianka K.719:516
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
7 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1533:2522
Pogoń Imielin1528:3522
10 Zagłębie II1532:3821
11 Górnik MK1632:3720
12 Wawel Wirek1519:2520
13 MKS Siem-ce1630:3519
14 AKS Niwka1527:2518
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
Pogoń Imielin817:279
LKS Niwy710:139
10 Sparta Kat.77:149
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny914:208
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281