GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Urania R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń1-0
2 15.08.2018 17:00    Podlesianka K.-Urania R.Śl.5-0
3 18.08.2018 11:00    Urania R.Śl.-MKS Lędziny2-1
4 25.08.2018 17:00    MKS Iskra-Urania R.Śl.4-2
5 01.09.2018 11:00    Urania R.Śl.-LKS Ogrodnik2-0
6 08.09.2018 11:00    Wyzwolenie-Urania R.Śl.1-2
7 15.09.2018 11:00    Urania R.Śl.-LKS Studzienice8-1
8 23.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-Urania R.Śl.4-1
9 29.09.2018 11:00    Urania R.Śl.-Sparta Kat.1-5
10 06.10.2018 15:00    Górnik 09-Urania R.Śl.5-3
11 13.10.2018 11:00    Urania R.Śl.-AKS Mikołów1-4
12 20.10.2018 10:00    Urania R.Śl.-Sokół Wola2-1
13 27.10.2018 14:00    Pogoń Imielin-Urania R.Śl.4-0
14 03.11.2018 11:00    Urania R.Śl.-Górnik MK2-2
15 10.11.2018 13:30    LKS Łąka-Urania R.Śl.2-3
16 16.03.2019 15:30    Piast Bieruń-Urania R.Śl.0-1
17 23.03.2019 11:00    Urania R.Śl.-Podlesianka K.1-4
18 30.03.2019 16:00    MKS Lędziny-Urania R.Śl.5-0
19 06.04.2019 11:00    Urania R.Śl.-MKS Iskra1-2
20 13.04.2019 17:00    LKS Ogrodnik-Urania R.Śl.2-1
21 20.04.2019 11:00    Urania R.Śl.-Wyzwolenie6-1
22 28.04.2019 17:00    LKS Studzienice-Urania R.Śl.2-3
23 01.05.2019 11:00    Urania R.Śl.-Fortuna Wyry3-6
24 04.05.2019 17:00    Sparta Kat.-Urania R.Śl.2-2
25 11.05.2019 11:00    Urania R.Śl.-Górnik 093-2
26 18.05.2019 17:00    AKS Mikołów-Urania R.Śl.1-0
27 25.05.2019 17:00    Sokół Wola-Urania R.Śl.1-2
28 01.06.2019 11:00    Urania R.Śl.-Pogoń Imielin2-1
29 08.06.2019 11:00    Górnik MK-Urania R.Śl.4-4
30 15.06.2019 11:00    Urania R.Śl.-LKS Łąka5-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Zagłębie II38:36
12 Pogoń Imielin47:66
Wojkowice37:66
14 Cyklon Rog.47:35
15 Orzeł Mokre58:193
16 MKS Siem-ce47:113
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Zagłębie II821:1812
11 Pogoń Imielin814:1112
12 Urania R.Śl.819:2010
13 Naprzód Lipiny813:2010
14 Wawel Wirek811:179
15 MKS Siem-ce814:196
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski87:380
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce47:83
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski53:280
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140