GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Urania R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń1-0
2 15.08.2018 17:00    Podlesianka K.-Urania R.Śl.5-0
3 18.08.2018 11:00    Urania R.Śl.-MKS Lędziny2-1
4 25.08.2018 17:00    MKS Iskra-Urania R.Śl.4-2
5 01.09.2018 11:00    Urania R.Śl.-LKS Ogrodnik2-0
6 08.09.2018 11:00    Wyzwolenie-Urania R.Śl.1-2
7 15.09.2018 11:00    Urania R.Śl.-LKS Studzienice8-1
8 23.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-Urania R.Śl.4-1
9 29.09.2018 11:00    Urania R.Śl.-Sparta Kat.1-5
10 06.10.2018 15:00    Górnik 09-Urania R.Śl.5-3
11 13.10.2018 11:00    Urania R.Śl.-AKS Mikołów1-4
12 20.10.2018 10:00    Urania R.Śl.-Sokół Wola2-1
13 27.10.2018 14:00    Pogoń Imielin-Urania R.Śl.4-0
14 03.11.2018 11:00    Urania R.Śl.-Górnik MK2-2
15 10.11.2018 13:30    LKS Łąka-Urania R.Śl.2-3
16 16.03.2019 15:30    Piast Bieruń-Urania R.Śl.0-1
17 23.03.2019 11:00    Urania R.Śl.-Podlesianka K.1-4
18 30.03.2019 16:00    MKS Lędziny-Urania R.Śl.5-0
19 06.04.2019 11:00    Urania R.Śl.-MKS Iskra1-2
20 13.04.2019 17:00    LKS Ogrodnik-Urania R.Śl.2-1
21 20.04.2019 11:00    Urania R.Śl.-Wyzwolenie6-1
22 28.04.2019 17:00    LKS Studzienice-Urania R.Śl.2-3
23 01.05.2019 11:00    Urania R.Śl.-Fortuna Wyry3-6
24 04.05.2019 17:00    Sparta Kat.-Urania R.Śl.2-2
25 11.05.2019 11:00    Urania R.Śl.-Górnik 093-2
26 18.05.2019 17:00    AKS Mikołów-Urania R.Śl.1-0
27 25.05.2019 17:00    Sokół Wola-Urania R.Śl.1-2
28 01.06.2019 11:00    Urania R.Śl.-Pogoń Imielin2-1
29 08.06.2019 11:00    Górnik MK-Urania R.Śl.4-4
30 15.06.2019 11:00    Urania R.Śl.-LKS Łąka5-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00