GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz LKS Ł±ka iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 15:00    Sokół Wola-LKS Ł±ka4-3
2 15.08.2018 17:00    LKS Ł±ka-Pogoń Imielin1-3
3 18.08.2018 11:00    Górnik MK-LKS Ł±ka6-1
4 25.08.2018 17:00    AKS Mikołów-LKS Ł±ka4-0
5 01.09.2018 16:00    LKS Ł±ka-Piast Bieruń1-0
6 08.09.2018 16:00    Podlesianka K.-LKS Ł±ka3-0
7 15.09.2018 16:00    LKS Ł±ka-MKS Lędziny2-2
8 23.09.2018 16:00    MKS Iskra-LKS Ł±ka2-0
9 29.09.2018 16:00    LKS Ł±ka-LKS Ogrodnik0-1
10 06.10.2018 15:00    Wyzwolenie-LKS Ł±ka0-3
11 13.10.2018 15:00    LKS Ł±ka-LKS Studzienice2-6
12 21.10.2018 15:00    Fortuna Wyry-LKS Ł±ka3-0
13 27.10.2018 14:00    LKS Ł±ka-Sparta Kat.1-5
14 03.11.2018 14:00    Górnik 09-LKS Ł±ka4-0
15 10.11.2018 13:30    LKS Ł±ka-Urania R.¦l.2-3
16 16.03.2019 15:30    LKS Ł±ka-Sokół Wola5-0
17 23.03.2019 15:30    Pogoń Imielin-LKS Ł±ka3-2
18 30.03.2019 16:00    LKS Ł±ka-Górnik MK2-0
19 06.04.2019 17:00    LKS Ł±ka-AKS Mikołów0-1
20 13.04.2019 12:00    Piast Bieruń-LKS Ł±ka2-3
21 20.04.2019 11:00    LKS Ł±ka-Podlesianka K.0-3
22 27.04.2019 11:00    MKS Lędziny-LKS Ł±ka2-0
23 01.05.2019 17:00    LKS Ł±ka-MKS Iskra1-2
24 04.05.2019 17:00    LKS Ogrodnik-LKS Ł±ka2-0
25 11.05.2019 17:00    LKS Ł±ka-Wyzwolenie2-0
26 18.05.2019 17:00    LKS Studzienice-LKS Ł±ka3-1
27 25.05.2019 17:00    LKS Ł±ka-Fortuna Wyry2-4
28 01.06.2019 17:00    Sparta Kat.-LKS Ł±ka3-1
29 08.06.2019 17:00    LKS Ł±ka-Górnik 093-1
30 15.06.2019 11:00    Urania R.¦l.-LKS Ł±ka5-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00