GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz AKS Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Wyzwolenie-AKS Mikołów2-4
2 15.08.2018 17:00    AKS Mikołów-Górnik MK4-0
3 19.08.2018 17:00    LKS Studzienice-AKS Mikołów0-4
4 25.08.2018 17:00    AKS Mikołów-LKS Ł±ka4-0
5 02.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-AKS Mikołów2-1
6 08.09.2018 16:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń3-0
7 15.09.2018 16:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów0-3
8 22.09.2018 16:00    AKS Mikołów-Podlesianka K.1-0
9 29.09.2018 16:00    Górnik 09-AKS Mikołów1-3
10 06.10.2018 15:00    AKS Mikołów-MKS Lędziny2-1
11 13.10.2018 11:00    Urania R.¦l.-AKS Mikołów1-4
12 20.10.2018 15:00    AKS Mikołów-MKS Iskra1-0
13 27.10.2018 14:00    Sokół Wola-AKS Mikołów1-0
14 03.11.2018 14:00    AKS Mikołów-LKS Ogrodnik1-0
15 10.11.2018 13:30    Pogoń Imielin-AKS Mikołów1-1
16 16.03.2019 11:00    AKS Mikołów-Wyzwolenie3-0
17 23.03.2019 13:00    Górnik MK-AKS Mikołów1-8
18 30.03.2019 16:00    AKS Mikołów-LKS Studzienice3-1
19 06.04.2019 17:00    LKS Ł±ka-AKS Mikołów0-1
20 13.04.2019 17:00    AKS Mikołów-Fortuna Wyry1-0
21 20.04.2019 12:00    Piast Bieruń-AKS Mikołów1-3
22 27.04.2019 17:00    AKS Mikołów-Sparta Kat.3-0
23 01.05.2019 17:00    Podlesianka K.-AKS Mikołów3-0
24 04.05.2019 17:00    AKS Mikołów-Górnik 096-0
25 11.05.2019 11:00    MKS Lędziny-AKS Mikołów0-1
26 18.05.2019 17:00    AKS Mikołów-Urania R.¦l.1-0
27 25.05.2019 17:00    MKS Iskra-AKS Mikołów2-2
28 01.06.2019 11:00    AKS Mikołów-Sokół Wola1-0
29 08.06.2019 17:00    LKS Ogrodnik-AKS Mikołów1-5
30 15.06.2019 15:00    AKS Mikołów-Pogoń Imielin5-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00