GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Pogoń Imielin iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Pogoń Imielin-Górnik MK2-1
2 15.08.2018 17:00    LKS Ł±ka-Pogoń Imielin1-3
3 18.08.2018 17:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń3-1
4 25.08.2018 17:00    Podlesianka K.-Pogoń Imielin0-2
5 01.09.2018 16:00    Pogoń Imielin-MKS Lędziny2-0
6 08.09.2018 16:00    MKS Iskra-Pogoń Imielin1-4
7 15.09.2018 16:00    Pogoń Imielin-LKS Ogrodnik1-1
8 22.09.2018 16:00    Wyzwolenie-Pogoń Imielin3-2
9 29.09.2018 16:00    Pogoń Imielin-LKS Studzienice2-4
10 07.10.2018 15:00    Fortuna Wyry-Pogoń Imielin0-2
11 13.10.2018 15:00    Pogoń Imielin-Sparta Kat.0-0
12 20.10.2018 15:00    Górnik 09-Pogoń Imielin0-3
13 27.10.2018 14:00    Pogoń Imielin-Urania R.¦l.4-0
14 03.11.2018 14:00    Sokół Wola-Pogoń Imielin1-2
15 10.11.2018 13:30    Pogoń Imielin-AKS Mikołów1-1
16 16.03.2019 11:00    Górnik MK-Pogoń Imielin1-1
17 23.03.2019 15:30    Pogoń Imielin-LKS Ł±ka3-2
18 30.03.2019 12:00    Piast Bieruń-Pogoń Imielin0-2
19 06.04.2019 17:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.0-5
20 13.04.2019 17:00    MKS Lędziny-Pogoń Imielin2-2
21 20.04.2019 13:00    Pogoń Imielin-MKS Iskra1-3
22 27.04.2019 17:00    LKS Ogrodnik-Pogoń Imielin1-1
23 01.05.2019 11:00    Pogoń Imielin-Wyzwolenie8-1
24 04.05.2019 17:00    LKS Studzienice-Pogoń Imielin2-1
25 11.05.2019 17:00    Pogoń Imielin-Fortuna Wyry2-2
26 18.05.2019 17:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin0-0
27 25.05.2019 17:00    Pogoń Imielin-Górnik 093-1
28 01.06.2019 11:00    Urania R.¦l.-Pogoń Imielin2-1
29 08.06.2019 17:00    Pogoń Imielin-Sokół Wola2-3
30 15.06.2019 15:00    AKS Mikołów-Pogoń Imielin5-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370