GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Pogoń Imielin iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Pogoń Imielin-Górnik MK2-1
2 15.08.2018 17:00    LKS Ł±ka-Pogoń Imielin1-3
3 18.08.2018 17:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń3-1
4 25.08.2018 17:00    Podlesianka K.-Pogoń Imielin0-2
5 01.09.2018 16:00    Pogoń Imielin-MKS Lędziny2-0
6 08.09.2018 16:00    MKS Iskra-Pogoń Imielin1-4
7 15.09.2018 16:00    Pogoń Imielin-LKS Ogrodnik1-1
8 22.09.2018 16:00    Wyzwolenie-Pogoń Imielin3-2
9 29.09.2018 16:00    Pogoń Imielin-LKS Studzienice2-4
10 07.10.2018 15:00    Fortuna Wyry-Pogoń Imielin0-2
11 13.10.2018 15:00    Pogoń Imielin-Sparta Kat.0-0
12 20.10.2018 15:00    Górnik 09-Pogoń Imielin0-3
13 27.10.2018 14:00    Pogoń Imielin-Urania R.¦l.4-0
14 03.11.2018 14:00    Sokół Wola-Pogoń Imielin1-2
15 10.11.2018 13:30    Pogoń Imielin-AKS Mikołów1-1
16 16.03.2019 11:00    Górnik MK-Pogoń Imielin1-1
17 23.03.2019 15:30    Pogoń Imielin-LKS Ł±ka3-2
18 30.03.2019 12:00    Piast Bieruń-Pogoń Imielin0-2
19 06.04.2019 17:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.0-5
20 13.04.2019 17:00    MKS Lędziny-Pogoń Imielin2-2
21 20.04.2019 13:00    Pogoń Imielin-MKS Iskra1-3
22 27.04.2019 17:00    LKS Ogrodnik-Pogoń Imielin1-1
23 01.05.2019 11:00    Pogoń Imielin-Wyzwolenie8-1
24 04.05.2019 17:00    LKS Studzienice-Pogoń Imielin2-1
25 11.05.2019 17:00    Pogoń Imielin-Fortuna Wyry2-2
26 18.05.2019 17:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin0-0
27 25.05.2019 17:00    Pogoń Imielin-Górnik 093-1
28 01.06.2019 11:00    Urania R.¦l.-Pogoń Imielin2-1
29 08.06.2019 17:00    Pogoń Imielin-Sokół Wola2-3
30 15.06.2019 15:00    AKS Mikołów-Pogoń Imielin5-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00