GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Górnik 09 iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Górnik 09-Podlesianka K.1-2
2 15.08.2018 17:00    MKS Lędziny-Górnik 093-0
3 18.08.2018 17:00    Górnik 09-MKS Iskra1-3
4 26.08.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Górnik 092-0
5 01.09.2018 16:00    Górnik 09-Wyzwolenie3-1
6 08.09.2018 16:00    LKS Studzienice-Górnik 096-2
7 15.09.2018 17:00    Górnik 09-Fortuna Wyry1-0
8 23.09.2018 17:00    Sparta Kat.-Górnik 095-0
9 29.09.2018 16:00    Górnik 09-AKS Mikołów1-3
10 06.10.2018 15:00    Górnik 09-Urania R.¦l.5-3
11 13.10.2018 15:00    Sokół Wola-Górnik 095-2
12 20.10.2018 15:00    Górnik 09-Pogoń Imielin0-3
13 27.10.2018 11:00    Górnik MK-Górnik 093-1
14 03.11.2018 14:00    Górnik 09-LKS Ł±ka4-0
15 17.11.2018 12:00    Piast Bieruń-Górnik 092-0
16 16.03.2019 15:30    Podlesianka K.-Górnik 095-1
17 23.03.2019 15:30    Górnik 09-MKS Lędziny0-2
18 30.03.2019 16:00    MKS Iskra-Górnik 092-0
19 06.04.2019 17:00    Górnik 09-LKS Ogrodnik0-3
20 13.04.2019 17:00    Wyzwolenie-Górnik 093-3
21 20.04.2019 13:00    Górnik 09-LKS Studzienice2-2
22 28.04.2019 17:00    Fortuna Wyry-Górnik 095-1
23 01.05.2019 17:00    Górnik 09-Sparta Kat.5-2
24 04.05.2019 17:00    AKS Mikołów-Górnik 096-0
25 11.05.2019 11:00    Urania R.¦l.-Górnik 093-2
26 18.05.2019 17:00    Górnik 09-Sokół Wola2-0
27 25.05.2019 17:00    Pogoń Imielin-Górnik 093-1
28 01.06.2019 17:00    Górnik 09-Górnik MK1-4
29 08.06.2019 17:00    LKS Ł±ka-Górnik 093-1
30 15.06.2019 17:00    Górnik 09-Piast Bieruń3-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00