GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Górnik 09 iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Górnik 09-Podlesianka K.1-2
2 15.08.2018 17:00    MKS Lędziny-Górnik 093-0
3 18.08.2018 17:00    Górnik 09-MKS Iskra1-3
4 26.08.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Górnik 092-0
5 01.09.2018 16:00    Górnik 09-Wyzwolenie3-1
6 08.09.2018 16:00    LKS Studzienice-Górnik 096-2
7 15.09.2018 17:00    Górnik 09-Fortuna Wyry1-0
8 23.09.2018 17:00    Sparta Kat.-Górnik 095-0
9 29.09.2018 16:00    Górnik 09-AKS Mikołów1-3
10 06.10.2018 15:00    Górnik 09-Urania R.Śl.5-3
11 13.10.2018 15:00    Sokół Wola-Górnik 095-2
12 20.10.2018 15:00    Górnik 09-Pogoń Imielin0-3
13 27.10.2018 11:00    Górnik MK-Górnik 093-1
14 03.11.2018 14:00    Górnik 09-LKS Łąka4-0
15 17.11.2018 12:00    Piast Bieruń-Górnik 092-0
16 16.03.2019 15:30    Podlesianka K.-Górnik 095-1
17 23.03.2019 15:30    Górnik 09-MKS Lędziny0-2
18 30.03.2019 16:00    MKS Iskra-Górnik 092-0
19 06.04.2019 17:00    Górnik 09-LKS Ogrodnik0-3
20 13.04.2019 17:00    Wyzwolenie-Górnik 093-3
21 20.04.2019 13:00    Górnik 09-LKS Studzienice2-2
22 28.04.2019 17:00    Fortuna Wyry-Górnik 095-1
23 01.05.2019 17:00    Górnik 09-Sparta Kat.5-2
24 04.05.2019 17:00    AKS Mikołów-Górnik 096-0
25 11.05.2019 11:00    Urania R.Śl.-Górnik 093-2
26 18.05.2019 17:00    Górnik 09-Sokół Wola2-0
27 25.05.2019 17:00    Pogoń Imielin-Górnik 09-
28 01.06.2019 17:00    Górnik 09-Górnik MK-
29 08.06.2019 17:00    LKS Łąka-Górnik 09-
30 15.06.2019 17:00    Górnik 09-Piast Bieruń-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.Śl.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Łąka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.Śl.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Łąka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.Śl.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Łąka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501