GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz MKS Iskra iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2018 17:00    Fortuna Wyry-MKS Iskra3-1
2 15.08.2018 17:00    MKS Iskra-Sparta Kat.1-2
3 18.08.2018 17:00    Górnik 09-MKS Iskra1-3
4 25.08.2018 17:00    MKS Iskra-Urania R.¦l.4-2
5 01.09.2018 16:00    Sokół Wola-MKS Iskra2-3
6 08.09.2018 16:00    MKS Iskra-Pogoń Imielin1-4
7 15.09.2018 11:00    Górnik MK-MKS Iskra0-2
8 23.09.2018 16:00    MKS Iskra-LKS Ł±ka2-0
9 29.09.2018 16:00    Piast Bieruń-MKS Iskra0-1
10 06.10.2018 15:00    MKS Iskra-Podlesianka K.0-0
11 13.10.2018 15:00    MKS Lędziny-MKS Iskra2-0
12 20.10.2018 15:00    AKS Mikołów-MKS Iskra1-0
13 27.10.2018 14:00    MKS Iskra-LKS Ogrodnik1-0
14 03.11.2018 14:00    Wyzwolenie-MKS Iskra1-4
15 10.11.2018 13:30    MKS Iskra-LKS Studzienice5-2
16 16.03.2019 15:30    MKS Iskra-Fortuna Wyry2-1
17 23.03.2019 18:00    Sparta Kat.-MKS Iskra1-1
18 30.03.2019 16:00    MKS Iskra-Górnik 092-0
19 06.04.2019 11:00    Urania R.¦l.-MKS Iskra1-2
20 13.04.2019 17:00    MKS Iskra-Sokół Wola4-1
21 20.04.2019 13:00    Pogoń Imielin-MKS Iskra1-3
22 27.04.2019 17:00    MKS Iskra-Górnik MK3-2
23 01.05.2019 17:00    LKS Ł±ka-MKS Iskra1-2
24 04.05.2019 17:00    MKS Iskra-Piast Bieruń1-2
25 11.05.2019 13:00    Podlesianka K.-MKS Iskra4-1
26 18.05.2019 17:00    MKS Iskra-MKS Lędziny2-3
27 25.05.2019 17:00    MKS Iskra-AKS Mikołów2-2
28 01.06.2019 17:00    LKS Ogrodnik-MKS Iskra2-4
29 08.06.2019 13:00    MKS Iskra-Wyzwolenie3-2
30 15.06.2019 11:00    LKS Studzienice-MKS Iskra8-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00