GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz LKS Studzienice iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    LKS Studzienice-LKS Ogrodnik3-0
2 15.08.2018 17:00    Wyzwolenie-LKS Studzienice1-2
3 19.08.2018 17:00    LKS Studzienice-AKS Mikołów0-4
4 26.08.2018 17:00    LKS Studzienice-Fortuna Wyry2-2
5 01.09.2018 18:30    Sparta Kat.-LKS Studzienice1-0
6 08.09.2018 16:00    LKS Studzienice-Górnik 096-2
7 15.09.2018 11:00    Urania R.¦l.-LKS Studzienice8-1
8 23.09.2018 16:00    LKS Studzienice-Sokół Wola0-0
9 29.09.2018 16:00    Pogoń Imielin-LKS Studzienice2-4
10 06.10.2018 15:00    LKS Studzienice-Górnik MK1-4
11 13.10.2018 15:00    LKS Ł±ka-LKS Studzienice2-6
12 21.10.2018 15:00    LKS Studzienice-Piast Bieruń1-4
13 27.10.2018 14:00    Podlesianka K.-LKS Studzienice2-1
14 03.11.2018 14:00    LKS Studzienice-MKS Lędziny2-6
15 10.11.2018 13:30    MKS Iskra-LKS Studzienice5-2
16 16.03.2019 15:30    LKS Ogrodnik-LKS Studzienice4-0
17 23.03.2019 15:30    LKS Studzienice-Wyzwolenie5-0
18 30.03.2019 16:00    AKS Mikołów-LKS Studzienice3-1
19 07.04.2019 17:00    Fortuna Wyry-LKS Studzienice1-2
20 13.04.2019 17:00    LKS Studzienice-Sparta Kat.0-0
21 20.04.2019 13:00    Górnik 09-LKS Studzienice2-2
22 28.04.2019 17:00    LKS Studzienice-Urania R.¦l.2-3
23 01.05.2019 17:00    Sokół Wola-LKS Studzienice2-0
24 04.05.2019 17:00    LKS Studzienice-Pogoń Imielin2-1
25 11.05.2019 11:00    Górnik MK-LKS Studzienice3-1
26 18.05.2019 17:00    LKS Studzienice-LKS Ł±ka3-1
27 05.06.2019 17:00    Piast Bieruń-LKS Studzienice5-3
28 01.06.2019 17:00    LKS Studzienice-Podlesianka K.2-7
29 08.06.2019 17:00    MKS Lędziny-LKS Studzienice3-1
30 15.06.2019 11:00    LKS Studzienice-MKS Iskra8-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140