GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz LKS Studzienice iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    LKS Studzienice-LKS Ogrodnik3-0
2 15.08.2018 17:00    Wyzwolenie-LKS Studzienice1-2
3 19.08.2018 17:00    LKS Studzienice-AKS Mikołów0-4
4 26.08.2018 17:00    LKS Studzienice-Fortuna Wyry2-2
5 01.09.2018 18:30    Sparta Kat.-LKS Studzienice1-0
6 08.09.2018 16:00    LKS Studzienice-Górnik 096-2
7 15.09.2018 11:00    Urania R.¦l.-LKS Studzienice8-1
8 23.09.2018 16:00    LKS Studzienice-Sokół Wola0-0
9 29.09.2018 16:00    Pogoń Imielin-LKS Studzienice2-4
10 06.10.2018 15:00    LKS Studzienice-Górnik MK1-4
11 13.10.2018 15:00    LKS Ł±ka-LKS Studzienice2-6
12 21.10.2018 15:00    LKS Studzienice-Piast Bieruń1-4
13 27.10.2018 14:00    Podlesianka K.-LKS Studzienice2-1
14 03.11.2018 14:00    LKS Studzienice-MKS Lędziny2-6
15 10.11.2018 13:30    MKS Iskra-LKS Studzienice5-2
16 16.03.2019 15:30    LKS Ogrodnik-LKS Studzienice4-0
17 23.03.2019 15:30    LKS Studzienice-Wyzwolenie5-0
18 30.03.2019 16:00    AKS Mikołów-LKS Studzienice3-1
19 07.04.2019 17:00    Fortuna Wyry-LKS Studzienice1-2
20 13.04.2019 17:00    LKS Studzienice-Sparta Kat.0-0
21 20.04.2019 13:00    Górnik 09-LKS Studzienice2-2
22 28.04.2019 17:00    LKS Studzienice-Urania R.¦l.2-3
23 01.05.2019 17:00    Sokół Wola-LKS Studzienice2-0
24 04.05.2019 17:00    LKS Studzienice-Pogoń Imielin2-1
25 11.05.2019 11:00    Górnik MK-LKS Studzienice3-1
26 18.05.2019 17:00    LKS Studzienice-LKS Ł±ka3-1
27 05.06.2019 17:00    Piast Bieruń-LKS Studzienice5-3
28 01.06.2019 17:00    LKS Studzienice-Podlesianka K.2-7
29 08.06.2019 17:00    MKS Lędziny-LKS Studzienice3-1
30 15.06.2019 11:00    LKS Studzienice-MKS Iskra8-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00