GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Fortuna Wyry iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2018 17:00    Fortuna Wyry-MKS Iskra3-1
2 15.08.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Fortuna Wyry1-1
3 18.08.2018 17:00    Fortuna Wyry-Wyzwolenie0-0
4 26.08.2018 17:00    LKS Studzienice-Fortuna Wyry2-2
5 02.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-AKS Mikołów2-1
6 09.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-Sparta Kat.1-1
7 15.09.2018 17:00    Górnik 09-Fortuna Wyry1-0
8 23.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-Urania R.¦l.4-1
9 29.09.2018 16:00    Sokół Wola-Fortuna Wyry1-2
10 07.10.2018 15:00    Fortuna Wyry-Pogoń Imielin0-2
11 13.10.2018 11:00    Górnik MK-Fortuna Wyry1-1
12 21.10.2018 15:00    Fortuna Wyry-LKS Ł±ka3-0
13 27.10.2018 14:00    Piast Bieruń-Fortuna Wyry0-1
14 04.11.2018 14:00    Fortuna Wyry-Podlesianka K.3-8
15 10.11.2018 13:30    MKS Lędziny-Fortuna Wyry2-2
16 16.03.2019 15:30    MKS Iskra-Fortuna Wyry2-1
17 24.03.2019 15:30    Fortuna Wyry-LKS Ogrodnik0-2
18 30.03.2019 16:00    Wyzwolenie-Fortuna Wyry2-2
19 07.04.2019 17:00    Fortuna Wyry-LKS Studzienice1-2
20 13.04.2019 17:00    AKS Mikołów-Fortuna Wyry1-0
21 20.04.2019 11:00    Sparta Kat.-Fortuna Wyry1-2
22 28.04.2019 17:00    Fortuna Wyry-Górnik 095-1
23 01.05.2019 11:00    Urania R.¦l.-Fortuna Wyry3-6
24 05.05.2019 17:00    Fortuna Wyry-Sokół Wola0-0
25 11.05.2019 17:00    Pogoń Imielin-Fortuna Wyry2-2
26 19.05.2019 17:00    Fortuna Wyry-Górnik MK2-1
27 25.05.2019 17:00    LKS Ł±ka-Fortuna Wyry2-4
28 02.06.2019 17:00    Fortuna Wyry-Piast Bieruń4-0
29 08.06.2019 17:00    Podlesianka K.-Fortuna Wyry1-2
30 15.06.2019 17:00    Fortuna Wyry-MKS Lędziny1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140