GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Fortuna Wyry iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2018 17:00    Fortuna Wyry-MKS Iskra3-1
2 15.08.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Fortuna Wyry1-1
3 18.08.2018 17:00    Fortuna Wyry-Wyzwolenie0-0
4 26.08.2018 17:00    LKS Studzienice-Fortuna Wyry2-2
5 02.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-AKS Mikołów2-1
6 09.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-Sparta Kat.1-1
7 15.09.2018 17:00    Górnik 09-Fortuna Wyry1-0
8 23.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-Urania R.¦l.4-1
9 29.09.2018 16:00    Sokół Wola-Fortuna Wyry1-2
10 07.10.2018 15:00    Fortuna Wyry-Pogoń Imielin0-2
11 13.10.2018 11:00    Górnik MK-Fortuna Wyry1-1
12 21.10.2018 15:00    Fortuna Wyry-LKS Ł±ka3-0
13 27.10.2018 14:00    Piast Bieruń-Fortuna Wyry0-1
14 04.11.2018 14:00    Fortuna Wyry-Podlesianka K.3-8
15 10.11.2018 13:30    MKS Lędziny-Fortuna Wyry2-2
16 16.03.2019 15:30    MKS Iskra-Fortuna Wyry2-1
17 24.03.2019 15:30    Fortuna Wyry-LKS Ogrodnik0-2
18 30.03.2019 16:00    Wyzwolenie-Fortuna Wyry2-2
19 07.04.2019 17:00    Fortuna Wyry-LKS Studzienice1-2
20 13.04.2019 17:00    AKS Mikołów-Fortuna Wyry1-0
21 20.04.2019 11:00    Sparta Kat.-Fortuna Wyry1-2
22 28.04.2019 17:00    Fortuna Wyry-Górnik 095-1
23 01.05.2019 11:00    Urania R.¦l.-Fortuna Wyry3-6
24 05.05.2019 17:00    Fortuna Wyry-Sokół Wola0-0
25 11.05.2019 17:00    Pogoń Imielin-Fortuna Wyry2-2
26 19.05.2019 17:00    Fortuna Wyry-Górnik MK2-1
27 25.05.2019 17:00    LKS Ł±ka-Fortuna Wyry2-4
28 02.06.2019 17:00    Fortuna Wyry-Piast Bieruń4-0
29 08.06.2019 17:00    Podlesianka K.-Fortuna Wyry1-2
30 15.06.2019 17:00    Fortuna Wyry-MKS Lędziny1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00