GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Podlesianka K. iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Górnik 09-Podlesianka K.1-2
2 15.08.2018 17:00    Podlesianka K.-Urania R.¦l.5-0
3 18.08.2018 17:00    Sokół Wola-Podlesianka K.0-1
4 25.08.2018 17:00    Podlesianka K.-Pogoń Imielin0-2
5 01.09.2018 11:00    Górnik MK-Podlesianka K.1-3
6 08.09.2018 16:00    Podlesianka K.-LKS Ł±ka3-0
7 15.09.2018 11:00    Piast Bieruń-Podlesianka K.0-3
8 22.09.2018 16:00    AKS Mikołów-Podlesianka K.1-0
9 29.09.2018 16:00    Podlesianka K.-MKS Lędziny0-0
10 06.10.2018 15:00    MKS Iskra-Podlesianka K.0-0
11 13.10.2018 15:00    Podlesianka K.-LKS Ogrodnik4-0
12 20.10.2018 15:00    Wyzwolenie-Podlesianka K.1-3
13 27.10.2018 14:00    Podlesianka K.-LKS Studzienice2-1
14 04.11.2018 14:00    Fortuna Wyry-Podlesianka K.3-8
15 10.11.2018 13:30    Podlesianka K.-Sparta Kat.2-2
16 16.03.2019 15:30    Podlesianka K.-Górnik 095-1
17 23.03.2019 11:00    Urania R.¦l.-Podlesianka K.1-4
18 30.03.2019 16:00    Podlesianka K.-Sokół Wola2-1
19 06.04.2019 17:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.0-5
20 13.04.2019 17:00    Podlesianka K.-Górnik MK4-2
21 20.04.2019 11:00    LKS Ł±ka-Podlesianka K.0-3
22 27.04.2019 17:00    Podlesianka K.-Piast Bieruń2-1
23 01.05.2019 17:00    Podlesianka K.-AKS Mikołów3-0
24 05.05.2019 17:00    MKS Lędziny-Podlesianka K.1-3
25 11.05.2019 13:00    Podlesianka K.-MKS Iskra4-1
26 18.05.2019 15:00    LKS Ogrodnik-Podlesianka K.0-1
27 26.05.2019 13:00    Podlesianka K.-Wyzwolenie8-0
28 01.06.2019 17:00    LKS Studzienice-Podlesianka K.2-7
29 08.06.2019 17:00    Podlesianka K.-Fortuna Wyry1-2
30 15.06.2019 17:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.1-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00