GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Sparta Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Sparta Kat.-MKS Lędziny2-3
2 15.08.2018 17:00    MKS Iskra-Sparta Kat.1-2
3 18.08.2018 17:00    Sparta Kat.-LKS Ogrodnik6-2
4 26.08.2018 11:00    Wyzwolenie-Sparta Kat.2-2
5 01.09.2018 18:30    Sparta Kat.-LKS Studzienice1-0
6 09.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-Sparta Kat.1-1
7 15.09.2018 16:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów0-3
8 23.09.2018 17:00    Sparta Kat.-Górnik 095-0
9 29.09.2018 11:00    Urania R.¦l.-Sparta Kat.1-5
10 07.10.2018 18:30    Sparta Kat.-Sokół Wola4-2
11 13.10.2018 15:00    Pogoń Imielin-Sparta Kat.0-0
12 21.10.2018 17:00    Sparta Kat.-Górnik MK4-0
13 27.10.2018 14:00    LKS Ł±ka-Sparta Kat.1-5
14 03.11.2018 17:30    Sparta Kat.-Piast Bieruń1-1
15 10.11.2018 13:30    Podlesianka K.-Sparta Kat.2-2
16 16.03.2019 11:00    MKS Lędziny-Sparta Kat.0-1
17 23.03.2019 18:00    Sparta Kat.-MKS Iskra1-1
18 30.03.2019 16:00    LKS Ogrodnik-Sparta Kat.2-2
19 06.04.2019 17:00    Sparta Kat.-Wyzwolenie6-0
20 13.04.2019 17:00    LKS Studzienice-Sparta Kat.0-0
21 20.04.2019 11:00    Sparta Kat.-Fortuna Wyry1-2
22 27.04.2019 17:00    AKS Mikołów-Sparta Kat.3-0
23 01.05.2019 17:00    Górnik 09-Sparta Kat.5-2
24 04.05.2019 17:00    Sparta Kat.-Urania R.¦l.2-2
25 11.05.2019 17:00    Sokół Wola-Sparta Kat.1-1
26 18.05.2019 17:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin0-0
27 25.05.2019 11:00    Górnik MK-Sparta Kat.0-0
28 01.06.2019 17:00    Sparta Kat.-LKS Ł±ka3-1
29 08.06.2019 17:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.2-2
30 15.06.2019 17:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.1-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00