GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Sparta Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Sparta Kat.-MKS Lędziny2-3
2 15.08.2018 17:00    MKS Iskra-Sparta Kat.1-2
3 18.08.2018 17:00    Sparta Kat.-LKS Ogrodnik6-2
4 26.08.2018 11:00    Wyzwolenie-Sparta Kat.2-2
5 01.09.2018 18:30    Sparta Kat.-LKS Studzienice1-0
6 09.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-Sparta Kat.1-1
7 15.09.2018 16:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów0-3
8 23.09.2018 17:00    Sparta Kat.-Górnik 095-0
9 29.09.2018 11:00    Urania R.¦l.-Sparta Kat.1-5
10 07.10.2018 18:30    Sparta Kat.-Sokół Wola4-2
11 13.10.2018 15:00    Pogoń Imielin-Sparta Kat.0-0
12 21.10.2018 17:00    Sparta Kat.-Górnik MK4-0
13 27.10.2018 14:00    LKS Ł±ka-Sparta Kat.1-5
14 03.11.2018 17:30    Sparta Kat.-Piast Bieruń1-1
15 10.11.2018 13:30    Podlesianka K.-Sparta Kat.2-2
16 16.03.2019 11:00    MKS Lędziny-Sparta Kat.0-1
17 23.03.2019 18:00    Sparta Kat.-MKS Iskra1-1
18 30.03.2019 16:00    LKS Ogrodnik-Sparta Kat.2-2
19 06.04.2019 17:00    Sparta Kat.-Wyzwolenie6-0
20 13.04.2019 17:00    LKS Studzienice-Sparta Kat.0-0
21 20.04.2019 11:00    Sparta Kat.-Fortuna Wyry1-2
22 27.04.2019 17:00    AKS Mikołów-Sparta Kat.3-0
23 01.05.2019 17:00    Górnik 09-Sparta Kat.5-2
24 04.05.2019 17:00    Sparta Kat.-Urania R.¦l.2-2
25 11.05.2019 17:00    Sokół Wola-Sparta Kat.1-1
26 18.05.2019 17:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin0-0
27 25.05.2019 11:00    Górnik MK-Sparta Kat.0-0
28 01.06.2019 17:00    Sparta Kat.-LKS Ł±ka3-1
29 08.06.2019 17:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.2-2
30 15.06.2019 17:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.1-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
LKS Niwy621:715
4 Urania R.¦l.619:1113
Górnik MK618:913
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek612:712
AKS Niwka615:910
Pogoń Imielin59:79
10 Cyklon Rog.610:48
11 Naprzód Lipiny57:107
12 Sparta Kat.613:97
13 Wojkowice48:77
14 Zagłębie II49:76
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre610:243
17 LKS ¬ródło55:132
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1149:830
LKS Tęcza1126:1425
Podlesianka K.1129:1224
Wojkowice1129:1521
Cyklon Rog.1124:1221
Górnik MK1126:1920
LKS Niwy1126:1918
Pogoń Imielin1122:2318
Wawel Wirek1117:2016
10 Sparta Kat.1120:1816
11 Urania R.¦l.1124:2914
12 AKS Niwka1121:1714
13 Zagłębie II1127:3213
14 Naprzód Lipiny1116:2611
15 MKS Siem-ce1123:2610
16 LKS ¬ródło1115:267
17 Orzeł Mokre1112:404
18 Górnik Piaski117:570
  MF/AP
Szczakowianka518:215
Wojkowice721:814
Cyklon Rog.514:813
Podlesianka K.613:712
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK58:107
10 MKS Siem-ce512:106
11 LKS ¬ródło610:135
12 AKS Niwka56:84
13 Wawel Wirek55:134
14 Naprzód Lipiny69:164
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski63:360