GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Sparta Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Sparta Kat.-MKS Lędziny2-3
2 15.08.2018 17:00    MKS Iskra-Sparta Kat.1-2
3 18.08.2018 17:00    Sparta Kat.-LKS Ogrodnik6-2
4 26.08.2018 11:00    Wyzwolenie-Sparta Kat.2-2
5 01.09.2018 18:30    Sparta Kat.-LKS Studzienice1-0
6 09.09.2018 16:00    Fortuna Wyry-Sparta Kat.1-1
7 15.09.2018 16:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów0-3
8 23.09.2018 17:00    Sparta Kat.-Górnik 095-0
9 29.09.2018 11:00    Urania R.¦l.-Sparta Kat.1-5
10 07.10.2018 18:30    Sparta Kat.-Sokół Wola4-2
11 13.10.2018 15:00    Pogoń Imielin-Sparta Kat.0-0
12 21.10.2018 17:00    Sparta Kat.-Górnik MK4-0
13 27.10.2018 14:00    LKS Ł±ka-Sparta Kat.1-5
14 03.11.2018 17:30    Sparta Kat.-Piast Bieruń1-1
15 10.11.2018 13:30    Podlesianka K.-Sparta Kat.2-2
16 16.03.2019 11:00    MKS Lędziny-Sparta Kat.0-1
17 23.03.2019 18:00    Sparta Kat.-MKS Iskra1-1
18 30.03.2019 16:00    LKS Ogrodnik-Sparta Kat.2-2
19 06.04.2019 17:00    Sparta Kat.-Wyzwolenie6-0
20 13.04.2019 17:00    LKS Studzienice-Sparta Kat.0-0
21 20.04.2019 11:00    Sparta Kat.-Fortuna Wyry1-2
22 27.04.2019 17:00    AKS Mikołów-Sparta Kat.3-0
23 01.05.2019 17:00    Górnik 09-Sparta Kat.5-2
24 04.05.2019 17:00    Sparta Kat.-Urania R.¦l.2-2
25 11.05.2019 17:00    Sokół Wola-Sparta Kat.1-1
26 18.05.2019 17:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin0-0
27 25.05.2019 11:00    Górnik MK-Sparta Kat.0-0
28 01.06.2019 17:00    Sparta Kat.-LKS Ł±ka3-1
29 08.06.2019 17:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.2-2
30 15.06.2019 17:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.1-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341