GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Górnik MK iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Pogoń Imielin-Górnik MK2-1
2 15.08.2018 17:00    AKS Mikołów-Górnik MK4-0
3 18.08.2018 11:00    Górnik MK-LKS Ł±ka6-1
4 25.08.2018 17:00    Piast Bieruń-Górnik MK3-1
5 01.09.2018 11:00    Górnik MK-Podlesianka K.1-3
6 08.09.2018 17:00    MKS Lędziny-Górnik MK0-2
7 15.09.2018 11:00    Górnik MK-MKS Iskra0-2
8 22.09.2018 16:00    LKS Ogrodnik-Górnik MK1-3
9 29.09.2018 11:00    Górnik MK-Wyzwolenie1-0
10 06.10.2018 15:00    LKS Studzienice-Górnik MK1-4
11 13.10.2018 11:00    Górnik MK-Fortuna Wyry1-1
12 21.10.2018 17:00    Sparta Kat.-Górnik MK4-0
13 27.10.2018 11:00    Górnik MK-Górnik 093-1
14 03.11.2018 11:00    Urania R.¦l.-Górnik MK2-2
15 10.11.2018 11:00    Górnik MK-Sokół Wola5-3
16 16.03.2019 11:00    Górnik MK-Pogoń Imielin1-1
17 23.03.2019 13:00    Górnik MK-AKS Mikołów1-8
18 30.03.2019 16:00    LKS Ł±ka-Górnik MK2-0
19 06.04.2019 11:00    Górnik MK-Piast Bieruń5-3
20 13.04.2019 17:00    Podlesianka K.-Górnik MK4-2
21 20.04.2019 11:00    Górnik MK-MKS Lędziny1-5
22 27.04.2019 17:00    MKS Iskra-Górnik MK3-2
23 01.05.2019 11:00    Górnik MK-LKS Ogrodnik0-1
24 04.05.2019 17:00    Wyzwolenie-Górnik MK4-5
25 11.05.2019 11:00    Górnik MK-LKS Studzienice3-1
26 19.05.2019 17:00    Fortuna Wyry-Górnik MK2-1
27 25.05.2019 11:00    Górnik MK-Sparta Kat.0-0
28 01.06.2019 17:00    Górnik 09-Górnik MK1-4
29 08.06.2019 11:00    Górnik MK-Urania R.¦l.4-4
30 15.06.2019 17:00    Sokół Wola-Górnik MK4-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00