GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Górnik MK iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Pogoń Imielin-Górnik MK2-1
2 15.08.2018 17:00    AKS Mikołów-Górnik MK4-0
3 18.08.2018 11:00    Górnik MK-LKS Ł±ka6-1
4 25.08.2018 17:00    Piast Bieruń-Górnik MK3-1
5 01.09.2018 11:00    Górnik MK-Podlesianka K.1-3
6 08.09.2018 17:00    MKS Lędziny-Górnik MK0-2
7 15.09.2018 11:00    Górnik MK-MKS Iskra0-2
8 22.09.2018 16:00    LKS Ogrodnik-Górnik MK1-3
9 29.09.2018 11:00    Górnik MK-Wyzwolenie1-0
10 06.10.2018 15:00    LKS Studzienice-Górnik MK1-4
11 13.10.2018 11:00    Górnik MK-Fortuna Wyry1-1
12 21.10.2018 17:00    Sparta Kat.-Górnik MK4-0
13 27.10.2018 11:00    Górnik MK-Górnik 093-1
14 03.11.2018 11:00    Urania R.¦l.-Górnik MK2-2
15 10.11.2018 11:00    Górnik MK-Sokół Wola5-3
16 16.03.2019 11:00    Górnik MK-Pogoń Imielin1-1
17 23.03.2019 13:00    Górnik MK-AKS Mikołów1-8
18 30.03.2019 16:00    LKS Ł±ka-Górnik MK2-0
19 06.04.2019 11:00    Górnik MK-Piast Bieruń5-3
20 13.04.2019 17:00    Podlesianka K.-Górnik MK4-2
21 20.04.2019 11:00    Górnik MK-MKS Lędziny1-5
22 27.04.2019 17:00    MKS Iskra-Górnik MK3-2
23 01.05.2019 11:00    Górnik MK-LKS Ogrodnik0-1
24 04.05.2019 17:00    Wyzwolenie-Górnik MK4-5
25 11.05.2019 11:00    Górnik MK-LKS Studzienice3-1
26 19.05.2019 17:00    Fortuna Wyry-Górnik MK2-1
27 25.05.2019 11:00    Górnik MK-Sparta Kat.0-0
28 01.06.2019 17:00    Górnik 09-Górnik MK1-4
29 08.06.2019 11:00    Górnik MK-Urania R.¦l.4-4
30 15.06.2019 17:00    Sokół Wola-Górnik MK4-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370