GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz MKS Lędziny iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Sparta Kat.-MKS Lędziny2-3
2 15.08.2018 17:00    MKS Lędziny-Górnik 093-0
3 18.08.2018 11:00    Urania R.¦l.-MKS Lędziny2-1
4 25.08.2018 11:00    MKS Lędziny-Sokół Wola2-2
5 01.09.2018 16:00    Pogoń Imielin-MKS Lędziny2-0
6 08.09.2018 17:00    MKS Lędziny-Górnik MK0-2
7 15.09.2018 16:00    LKS Ł±ka-MKS Lędziny2-2
8 22.09.2018 16:00    MKS Lędziny-Piast Bieruń1-0
9 29.09.2018 16:00    Podlesianka K.-MKS Lędziny0-0
10 06.10.2018 15:00    AKS Mikołów-MKS Lędziny2-1
11 13.10.2018 15:00    MKS Lędziny-MKS Iskra2-0
12 20.10.2018 15:00    LKS Ogrodnik-MKS Lędziny0-3
13 27.10.2018 11:00    MKS Lędziny-Wyzwolenie4-1
14 03.11.2018 14:00    LKS Studzienice-MKS Lędziny2-6
15 10.11.2018 13:30    MKS Lędziny-Fortuna Wyry2-2
16 16.03.2019 11:00    MKS Lędziny-Sparta Kat.0-1
17 23.03.2019 15:30    Górnik 09-MKS Lędziny0-2
18 30.03.2019 16:00    MKS Lędziny-Urania R.¦l.5-0
19 06.04.2019 17:00    Sokół Wola-MKS Lędziny0-1
20 13.04.2019 17:00    MKS Lędziny-Pogoń Imielin2-2
21 20.04.2019 11:00    Górnik MK-MKS Lędziny1-5
22 27.04.2019 11:00    MKS Lędziny-LKS Ł±ka2-0
23 01.05.2019 12:00    Piast Bieruń-MKS Lędziny0-1
24 05.05.2019 17:00    MKS Lędziny-Podlesianka K.1-3
25 11.05.2019 11:00    MKS Lędziny-AKS Mikołów0-1
26 18.05.2019 17:00    MKS Iskra-MKS Lędziny2-3
27 25.05.2019 18:00    MKS Lędziny-LKS Ogrodnik0-0
28 02.06.2019 11:00    Wyzwolenie-MKS Lędziny0-3
29 08.06.2019 17:00    MKS Lędziny-LKS Studzienice3-1
30 15.06.2019 17:00    Fortuna Wyry-MKS Lędziny1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00