GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz LKS Ogrodnik iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    LKS Studzienice-LKS Ogrodnik3-0
2 15.08.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Fortuna Wyry1-1
3 18.08.2018 17:00    Sparta Kat.-LKS Ogrodnik6-2
4 26.08.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Górnik 092-0
5 01.09.2018 11:00    Urania R.¦l.-LKS Ogrodnik2-0
6 08.09.2018 16:00    LKS Ogrodnik-Sokół Wola0-3
7 15.09.2018 16:00    Pogoń Imielin-LKS Ogrodnik1-1
8 22.09.2018 16:00    LKS Ogrodnik-Górnik MK1-3
9 29.09.2018 16:00    LKS Ł±ka-LKS Ogrodnik0-1
10 06.10.2018 15:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń0-1
11 13.10.2018 15:00    Podlesianka K.-LKS Ogrodnik4-0
12 20.10.2018 15:00    LKS Ogrodnik-MKS Lędziny0-3
13 27.10.2018 14:00    MKS Iskra-LKS Ogrodnik1-0
14 03.11.2018 14:00    AKS Mikołów-LKS Ogrodnik1-0
15 10.11.2018 13:30    LKS Ogrodnik-Wyzwolenie1-2
16 16.03.2019 15:30    LKS Ogrodnik-LKS Studzienice4-0
17 24.03.2019 15:30    Fortuna Wyry-LKS Ogrodnik0-2
18 30.03.2019 16:00    LKS Ogrodnik-Sparta Kat.2-2
19 06.04.2019 17:00    Górnik 09-LKS Ogrodnik0-3
20 13.04.2019 17:00    LKS Ogrodnik-Urania R.¦l.2-1
21 20.04.2019 13:00    Sokół Wola-LKS Ogrodnik3-1
22 27.04.2019 17:00    LKS Ogrodnik-Pogoń Imielin1-1
23 01.05.2019 11:00    Górnik MK-LKS Ogrodnik0-1
24 04.05.2019 17:00    LKS Ogrodnik-LKS Ł±ka2-0
25 11.05.2019 12:00    Piast Bieruń-LKS Ogrodnik1-3
26 18.05.2019 15:00    LKS Ogrodnik-Podlesianka K.0-1
27 25.05.2019 18:00    MKS Lędziny-LKS Ogrodnik0-0
28 01.06.2019 17:00    LKS Ogrodnik-MKS Iskra2-4
29 08.06.2019 17:00    LKS Ogrodnik-AKS Mikołów1-5
30 15.06.2019 17:00    Wyzwolenie-LKS Ogrodnik0-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00