GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Piast Bieruń iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 11:00    Urania R.¦l.-Piast Bieruń1-0
2 15.08.2018 17:00    Piast Bieruń-Sokół Wola2-0
3 18.08.2018 17:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń3-1
4 25.08.2018 17:00    Piast Bieruń-Górnik MK3-1
5 01.09.2018 16:00    LKS Ł±ka-Piast Bieruń1-0
6 08.09.2018 16:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń3-0
7 15.09.2018 11:00    Piast Bieruń-Podlesianka K.0-3
8 22.09.2018 16:00    MKS Lędziny-Piast Bieruń1-0
9 29.09.2018 16:00    Piast Bieruń-MKS Iskra0-1
10 06.10.2018 15:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń0-1
11 13.10.2018 15:00    Piast Bieruń-Wyzwolenie6-1
12 21.10.2018 15:00    LKS Studzienice-Piast Bieruń1-4
13 27.10.2018 14:00    Piast Bieruń-Fortuna Wyry0-1
14 03.11.2018 17:30    Sparta Kat.-Piast Bieruń1-1
15 17.11.2018 12:00    Piast Bieruń-Górnik 092-0
16 16.03.2019 15:30    Piast Bieruń-Urania R.¦l.0-1
17 23.03.2019 15:30    Sokół Wola-Piast Bieruń1-3
18 30.03.2019 12:00    Piast Bieruń-Pogoń Imielin0-2
19 06.04.2019 11:00    Górnik MK-Piast Bieruń5-3
20 13.04.2019 12:00    Piast Bieruń-LKS Ł±ka2-3
21 20.04.2019 12:00    Piast Bieruń-AKS Mikołów1-3
22 27.04.2019 17:00    Podlesianka K.-Piast Bieruń2-1
23 01.05.2019 12:00    Piast Bieruń-MKS Lędziny0-1
24 04.05.2019 17:00    MKS Iskra-Piast Bieruń1-2
25 11.05.2019 12:00    Piast Bieruń-LKS Ogrodnik1-3
26 18.05.2019 17:00    Wyzwolenie-Piast Bieruń0-5
27 05.06.2019 17:00    Piast Bieruń-LKS Studzienice5-3
28 02.06.2019 17:00    Fortuna Wyry-Piast Bieruń4-0
29 08.06.2019 17:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.2-2
30 15.06.2019 17:00    Górnik 09-Piast Bieruń3-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Zagłębie II38:36
12 Pogoń Imielin47:66
Wojkowice37:66
14 Cyklon Rog.47:35
15 Orzeł Mokre58:193
16 MKS Siem-ce47:113
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Zagłębie II821:1812
11 Pogoń Imielin814:1112
12 Urania R.¦l.819:2010
13 Naprzód Lipiny813:2010
14 Wawel Wirek811:179
15 MKS Siem-ce814:196
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski87:380
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce47:83
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski53:280
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140