GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Piast Bieruń iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 11:00    Urania R.¦l.-Piast Bieruń1-0
2 15.08.2018 17:00    Piast Bieruń-Sokół Wola2-0
3 18.08.2018 17:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń3-1
4 25.08.2018 17:00    Piast Bieruń-Górnik MK3-1
5 01.09.2018 16:00    LKS Ł±ka-Piast Bieruń1-0
6 08.09.2018 16:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń3-0
7 15.09.2018 11:00    Piast Bieruń-Podlesianka K.0-3
8 22.09.2018 16:00    MKS Lędziny-Piast Bieruń1-0
9 29.09.2018 16:00    Piast Bieruń-MKS Iskra0-1
10 06.10.2018 15:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń0-1
11 13.10.2018 15:00    Piast Bieruń-Wyzwolenie6-1
12 21.10.2018 15:00    LKS Studzienice-Piast Bieruń1-4
13 27.10.2018 14:00    Piast Bieruń-Fortuna Wyry0-1
14 03.11.2018 17:30    Sparta Kat.-Piast Bieruń1-1
15 17.11.2018 12:00    Piast Bieruń-Górnik 092-0
16 16.03.2019 15:30    Piast Bieruń-Urania R.¦l.0-1
17 23.03.2019 15:30    Sokół Wola-Piast Bieruń1-3
18 30.03.2019 12:00    Piast Bieruń-Pogoń Imielin0-2
19 06.04.2019 11:00    Górnik MK-Piast Bieruń5-3
20 13.04.2019 12:00    Piast Bieruń-LKS Ł±ka2-3
21 20.04.2019 12:00    Piast Bieruń-AKS Mikołów1-3
22 27.04.2019 17:00    Podlesianka K.-Piast Bieruń2-1
23 01.05.2019 12:00    Piast Bieruń-MKS Lędziny0-1
24 04.05.2019 17:00    MKS Iskra-Piast Bieruń1-2
25 11.05.2019 12:00    Piast Bieruń-LKS Ogrodnik1-3
26 18.05.2019 17:00    Wyzwolenie-Piast Bieruń0-5
27 05.06.2019 17:00    Piast Bieruń-LKS Studzienice5-3
28 02.06.2019 17:00    Fortuna Wyry-Piast Bieruń4-0
29 08.06.2019 17:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.2-2
30 15.06.2019 17:00    Górnik 09-Piast Bieruń3-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00