GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Sokół Wola iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 15:00    Sokół Wola-LKS Ł±ka4-3
2 15.08.2018 17:00    Piast Bieruń-Sokół Wola2-0
3 18.08.2018 17:00    Sokół Wola-Podlesianka K.0-1
4 25.08.2018 11:00    MKS Lędziny-Sokół Wola2-2
5 01.09.2018 16:00    Sokół Wola-MKS Iskra2-3
6 08.09.2018 16:00    LKS Ogrodnik-Sokół Wola0-3
7 15.09.2018 16:00    Sokół Wola-Wyzwolenie5-4
8 23.09.2018 16:00    LKS Studzienice-Sokół Wola0-0
9 29.09.2018 16:00    Sokół Wola-Fortuna Wyry1-2
10 07.10.2018 18:30    Sparta Kat.-Sokół Wola4-2
11 13.10.2018 15:00    Sokół Wola-Górnik 095-2
12 20.10.2018 10:00    Urania R.¦l.-Sokół Wola2-1
13 27.10.2018 14:00    Sokół Wola-AKS Mikołów1-0
14 03.11.2018 14:00    Sokół Wola-Pogoń Imielin1-2
15 10.11.2018 11:00    Górnik MK-Sokół Wola5-3
16 16.03.2019 15:30    LKS Ł±ka-Sokół Wola5-0
17 23.03.2019 15:30    Sokół Wola-Piast Bieruń1-3
18 30.03.2019 16:00    Podlesianka K.-Sokół Wola2-1
19 06.04.2019 17:00    Sokół Wola-MKS Lędziny0-1
20 13.04.2019 17:00    MKS Iskra-Sokół Wola4-1
21 20.04.2019 13:00    Sokół Wola-LKS Ogrodnik3-1
22 27.04.2019 17:00    Wyzwolenie-Sokół Wola1-2
23 01.05.2019 17:00    Sokół Wola-LKS Studzienice2-0
24 05.05.2019 17:00    Fortuna Wyry-Sokół Wola0-0
25 11.05.2019 17:00    Sokół Wola-Sparta Kat.1-1
26 18.05.2019 17:00    Górnik 09-Sokół Wola2-0
27 25.05.2019 17:00    Sokół Wola-Urania R.¦l.1-2
28 01.06.2019 11:00    AKS Mikołów-Sokół Wola1-0
29 08.06.2019 17:00    Pogoń Imielin-Sokół Wola2-3
30 15.06.2019 17:00    Sokół Wola-Górnik MK4-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370