GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Wyzwolenie iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Wyzwolenie-AKS Mikołów2-4
2 15.08.2018 17:00    Wyzwolenie-LKS Studzienice1-2
3 18.08.2018 17:00    Fortuna Wyry-Wyzwolenie0-0
4 26.08.2018 11:00    Wyzwolenie-Sparta Kat.2-2
5 01.09.2018 16:00    Górnik 09-Wyzwolenie3-1
6 08.09.2018 11:00    Wyzwolenie-Urania R.¦l.1-2
7 15.09.2018 16:00    Sokół Wola-Wyzwolenie5-4
8 22.09.2018 16:00    Wyzwolenie-Pogoń Imielin3-2
9 29.09.2018 11:00    Górnik MK-Wyzwolenie1-0
10 06.10.2018 15:00    Wyzwolenie-LKS Ł±ka0-3
11 13.10.2018 15:00    Piast Bieruń-Wyzwolenie6-1
12 20.10.2018 15:00    Wyzwolenie-Podlesianka K.1-3
13 27.10.2018 11:00    MKS Lędziny-Wyzwolenie4-1
14 03.11.2018 14:00    Wyzwolenie-MKS Iskra1-4
15 10.11.2018 13:30    LKS Ogrodnik-Wyzwolenie1-2
16 16.03.2019 11:00    AKS Mikołów-Wyzwolenie3-0
17 23.03.2019 15:30    LKS Studzienice-Wyzwolenie5-0
18 30.03.2019 16:00    Wyzwolenie-Fortuna Wyry2-2
19 06.04.2019 17:00    Sparta Kat.-Wyzwolenie6-0
20 13.04.2019 17:00    Wyzwolenie-Górnik 093-3
21 20.04.2019 11:00    Urania R.¦l.-Wyzwolenie6-1
22 27.04.2019 17:00    Wyzwolenie-Sokół Wola1-2
23 01.05.2019 11:00    Pogoń Imielin-Wyzwolenie8-1
24 04.05.2019 17:00    Wyzwolenie-Górnik MK4-5
25 11.05.2019 17:00    LKS Ł±ka-Wyzwolenie2-0
26 18.05.2019 17:00    Wyzwolenie-Piast Bieruń0-5
27 26.05.2019 13:00    Podlesianka K.-Wyzwolenie8-0
28 02.06.2019 11:00    Wyzwolenie-MKS Lędziny0-3
29 08.06.2019 13:00    MKS Iskra-Wyzwolenie3-2
30 15.06.2019 17:00    Wyzwolenie-LKS Ogrodnik0-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140