GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Wyzwolenie iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Wyzwolenie-AKS Mikołów2-4
2 15.08.2018 17:00    Wyzwolenie-LKS Studzienice1-2
3 18.08.2018 17:00    Fortuna Wyry-Wyzwolenie0-0
4 26.08.2018 11:00    Wyzwolenie-Sparta Kat.2-2
5 01.09.2018 16:00    Górnik 09-Wyzwolenie3-1
6 08.09.2018 11:00    Wyzwolenie-Urania R.¦l.1-2
7 15.09.2018 16:00    Sokół Wola-Wyzwolenie5-4
8 22.09.2018 16:00    Wyzwolenie-Pogoń Imielin3-2
9 29.09.2018 11:00    Górnik MK-Wyzwolenie1-0
10 06.10.2018 15:00    Wyzwolenie-LKS Ł±ka0-3
11 13.10.2018 15:00    Piast Bieruń-Wyzwolenie6-1
12 20.10.2018 15:00    Wyzwolenie-Podlesianka K.1-3
13 27.10.2018 11:00    MKS Lędziny-Wyzwolenie4-1
14 03.11.2018 14:00    Wyzwolenie-MKS Iskra1-4
15 10.11.2018 13:30    LKS Ogrodnik-Wyzwolenie1-2
16 16.03.2019 11:00    AKS Mikołów-Wyzwolenie3-0
17 23.03.2019 15:30    LKS Studzienice-Wyzwolenie5-0
18 30.03.2019 16:00    Wyzwolenie-Fortuna Wyry2-2
19 06.04.2019 17:00    Sparta Kat.-Wyzwolenie6-0
20 13.04.2019 17:00    Wyzwolenie-Górnik 093-3
21 20.04.2019 11:00    Urania R.¦l.-Wyzwolenie6-1
22 27.04.2019 17:00    Wyzwolenie-Sokół Wola1-2
23 01.05.2019 11:00    Pogoń Imielin-Wyzwolenie8-1
24 04.05.2019 17:00    Wyzwolenie-Górnik MK4-5
25 11.05.2019 17:00    LKS Ł±ka-Wyzwolenie2-0
26 18.05.2019 17:00    Wyzwolenie-Piast Bieruń0-5
27 26.05.2019 13:00    Podlesianka K.-Wyzwolenie8-0
28 02.06.2019 11:00    Wyzwolenie-MKS Lędziny0-3
29 08.06.2019 13:00    MKS Iskra-Wyzwolenie3-2
30 15.06.2019 17:00    Wyzwolenie-LKS Ogrodnik0-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00