GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Terminarz Wyzwolenie iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2018 17:00    Wyzwolenie-AKS Mikołów2-4
2 15.08.2018 17:00    Wyzwolenie-LKS Studzienice1-2
3 18.08.2018 17:00    Fortuna Wyry-Wyzwolenie0-0
4 26.08.2018 11:00    Wyzwolenie-Sparta Kat.2-2
5 01.09.2018 16:00    Górnik 09-Wyzwolenie3-1
6 08.09.2018 11:00    Wyzwolenie-Urania R.Śl.1-2
7 15.09.2018 16:00    Sokół Wola-Wyzwolenie5-4
8 22.09.2018 16:00    Wyzwolenie-Pogoń Imielin3-2
9 29.09.2018 11:00    Górnik MK-Wyzwolenie1-0
10 06.10.2018 15:00    Wyzwolenie-LKS Łąka0-3
11 13.10.2018 15:00    Piast Bieruń-Wyzwolenie6-1
12 20.10.2018 15:00    Wyzwolenie-Podlesianka K.1-3
13 27.10.2018 11:00    MKS Lędziny-Wyzwolenie4-1
14 03.11.2018 14:00    Wyzwolenie-MKS Iskra1-4
15 10.11.2018 13:30    LKS Ogrodnik-Wyzwolenie1-2
16 16.03.2019 11:00    AKS Mikołów-Wyzwolenie3-0
17 23.03.2019 15:30    LKS Studzienice-Wyzwolenie5-0
18 30.03.2019 16:00    Wyzwolenie-Fortuna Wyry2-2
19 06.04.2019 17:00    Sparta Kat.-Wyzwolenie6-0
20 13.04.2019 17:00    Wyzwolenie-Górnik 093-3
21 20.04.2019 11:00    Urania R.Śl.-Wyzwolenie6-1
22 27.04.2019 17:00    Wyzwolenie-Sokół Wola1-2
23 01.05.2019 11:00    Pogoń Imielin-Wyzwolenie8-1
24 04.05.2019 17:00    Wyzwolenie-Górnik MK4-5
25 11.05.2019 17:00    LKS Łąka-Wyzwolenie2-0
26 18.05.2019 17:00    Wyzwolenie-Piast Bieruń0-5
27 26.05.2019 13:00    Podlesianka K.-Wyzwolenie-
28 01.06.2019 17:00    Wyzwolenie-MKS Lędziny-
29 08.06.2019 17:00    MKS Iskra-Wyzwolenie-
30 15.06.2019 17:00    Wyzwolenie-LKS Ogrodnik-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.Śl.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Łąka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.Śl.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Łąka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.Śl.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Łąka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501