GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2018 11:00    Wawel Wirek-KS Stadion Śląski Chorzów3-0
1 25.08.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania II R.Śl.0-0
1 26.08.2018 11:00    PKS Józefka-Strażak Mikołów6-1
1 26.08.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Śląsk II Św.1-1
1 26.08.2018 11:00    TP Jastrząb-UKS Szopienice2-0
1 26.08.2018 11:00    Kolejarz Kat.-AKS II Mikołów3-0
1 26.08.2018 11:00    MKS II Siemianowice-Gieksa II-
2 02.09.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Gieksa II-
2 02.09.2018 11:00    AKS II Mikołów-MKS II Siemianowice2-0
2 02.09.2018 11:00    UKS Szopienice-Kolejarz Kat.6-1
2 02.09.2018 11:00    Śląsk II Św.-TP Jastrząb0-2
2 02.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-KS Hetman 22 Katowice2-0
2 02.09.2018 11:00    Urania II R.Śl.-PKS Józefka1-1
2 02.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.3-0
3 08.09.2018 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Urania II R.Śl.2-2
3 09.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów5-0
3 09.09.2018 11:00    PKS Józefka-Wawel Wirek0-2
3 09.09.2018 11:00    TP Jastrząb-Strażak Mikołów1-1
3 09.09.2018 11:00    Kolejarz Kat.-Śląsk II Św.0-4
3 09.09.2018 11:00    MKS II Siemianowice-UKS Szopienice0-2
3 09.09.2018 11:00    Gieksa II-AKS II Mikołów-
4 16.09.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-AKS II Mikołów1-1
4 16.09.2018 11:00    UKS Szopienice-Gieksa II-
4 16.09.2018 11:00    Śląsk II Św.-MKS II Siemianowice1-1
4 16.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-Kolejarz Kat.2-1
4 16.09.2018 11:00    Urania II R.Śl.-TP Jastrząb0-2
4 16.09.2018 11:00    Wawel Wirek-KS Hetman 22 Katowice6-1
4 16.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-PKS Józefka2-2
5 22.09.2018 13:30    Kolejarz Kat.-Urania II R.Śl.2-4
5 23.09.2018 11:00    PKS Józefka-KS Stadion Śląski Chorzów5-0
5 23.09.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Grunwald R.Śl.1-2
5 23.09.2018 11:00    TP Jastrząb-Wawel Wirek1-0
5 23.09.2018 11:00    MKS II Siemianowice-Strażak Mikołów6-1
5 23.09.2018 11:00    Gieksa II-Śląsk II Św.-
5 23.09.2018 11:00    AKS II Mikołów-UKS Szopienice2-2
6 30.09.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-UKS Szopienice2-3
6 30.09.2018 11:00    Śląsk II Św.-AKS II Mikołów0-4
6 30.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-Gieksa II-
6 30.09.2018 11:00    Urania II R.Śl.-MKS II Siemianowice2-3
6 30.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Kolejarz Kat.7-0
6 30.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-TP Jastrząb5-0
6 30.09.2018 11:00    PKS Józefka-KS Hetman 22 Katowice6-1
7 07.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-KS Stadion Śląski Chorzów1-0
7 07.10.2018 11:00    TP Jastrząb-PKS Józefka2-0
7 07.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-Grunwald R.Śl.2-2
7 07.10.2018 11:00    MKS II Siemianowice-Wawel Wirek3-1
7 07.10.2018 11:00    Gieksa II-Urania II R.Śl.-
7 07.10.2018 11:00    AKS II Mikołów-Strażak Mikołów1-2
7 07.10.2018 11:00    UKS Szopienice-Śląsk II Św.9-1
8 14.10.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Śląsk II Św.0-2
8 14.10.2018 11:00    Strażak Mikołów-UKS Szopienice2-5
8 14.10.2018 11:00    Urania II R.Śl.-AKS II Mikołów1-3
8 14.10.2018 11:00    Wawel Wirek-Gieksa II-
8 14.10.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-MKS II Siemianowice2-2
8 14.10.2018 11:00    PKS Józefka-Kolejarz Kat.4-0
8 14.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-TP Jastrząb0-3
9 20.10.2018 15:00    UKS Szopienice-Urania II R.Śl.4-3
9 21.10.2018 11:00    TP Jastrząb-KS Stadion Śląski Chorzów4-0
9 21.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-KS Hetman 22 Katowice2-1
9 21.10.2018 11:00    MKS II Siemianowice-PKS Józefka1-4
9 21.10.2018 11:00    Gieksa II-Grunwald R.Śl.-
9 21.10.2018 11:00    AKS II Mikołów-Wawel Wirek1-0
9 21.10.2018 11:00    Śląsk II Św.-Strażak Mikołów2-5
10 28.10.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Strażak Mikołów1-1
10 28.10.2018 11:00    Urania II R.Śl.-Śląsk II Św.2-1
10 28.10.2018 11:00    Wawel Wirek-UKS Szopienice3-2
10 28.10.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-AKS II Mikołów2-0
10 28.10.2018 11:00    PKS Józefka-Gieksa II-
10 28.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-MKS II Siemianowice2-1
10 28.10.2018 11:00    TP Jastrząb-Kolejarz Kat.3-2
11 03.11.2018 14:00    Strażak Mikołów-Urania II R.Śl.1-2
11 04.11.2018 11:00    Kolejarz Kat.-KS Stadion Śląski Chorzów2-0
11 04.11.2018 11:00    MKS II Siemianowice-TP Jastrząb1-1
11 04.11.2018 11:00    Gieksa II-KS Hetman 22 Katowice-
11 04.11.2018 11:00    AKS II Mikołów-PKS Józefka2-1
11 04.11.2018 11:00    UKS Szopienice-Grunwald R.Śl.3-5
11 04.11.2018 11:00    Śląsk II Św.-Wawel Wirek0-3
12 11.11.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Urania II R.Śl.2-2
12 11.11.2018 11:00    Wawel Wirek-Strażak Mikołów4-1
12 11.11.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Śląsk II Św.3-0
12 11.11.2018 11:00    PKS Józefka-UKS Szopienice0-2
12 11.11.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-AKS II Mikołów0-1
12 11.11.2018 11:00    TP Jastrząb-Gieksa II-
12 11.11.2018 11:00    Kolejarz Kat.-MKS II Siemianowice1-0
13 18.11.2018 11:00    MKS II Siemianowice-KS Stadion Śląski Chorzów5-1
13 18.11.2018 11:00    Gieksa II-Kolejarz Kat.-
13 18.11.2018 11:00    AKS II Mikołów-TP Jastrząb1-1
13 18.11.2018 11:00    UKS Szopienice-KS Hetman 22 Katowice3-0
13 18.11.2018 11:00    Śląsk II Św.-PKS Józefka3-5
13 18.11.2018 11:00    Strażak Mikołów-Grunwald R.Śl.0-2
13 18.11.2018 11:00    Urania II R.Śl.-Wawel Wirek2-1
14 24.03.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Wawel Wirek0-4
14 24.03.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Grunwald R.Śl.3-4
14 24.03.2019 11:00    Strażak Mikołów-PKS Józefka0-6
14 24.03.2019 11:00    Śląsk II Św.-KS Hetman 22 Katowice0-3
14 24.03.2019 11:00    UKS Szopienice-TP Jastrząb0-0
14 24.03.2019 11:00    AKS II Mikołów-Kolejarz Kat.4-2
14 24.03.2019 11:00    Gieksa II-MKS II Siemianowice-
15 31.03.2019 11:00    Gieksa II-KS Stadion Śląski Chorzów-
15 31.03.2019 11:00    MKS II Siemianowice-AKS II Mikołów1-5
15 31.03.2019 11:00    Kolejarz Kat.-UKS Szopienice0-7
15 31.03.2019 11:00    TP Jastrząb-Śląsk II Św.3-0
15 31.03.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Strażak Mikołów4-1
15 31.03.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek1-3
15 31.03.2019 16:00    PKS Józefka-Urania II R.Śl.5-1
16 07.04.2019 11:00    Urania II R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice0-1
16 07.04.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Grunwald R.Śl.2-3
16 07.04.2019 11:00    Wawel Wirek-PKS Józefka3-0
16 07.04.2019 11:00    Strażak Mikołów-TP Jastrząb1-2
16 07.04.2019 11:00    Śląsk II Św.-Kolejarz Kat.0-3
16 07.04.2019 11:00    UKS Szopienice-MKS II Siemianowice0-2
16 07.04.2019 11:00    AKS II Mikołów-Gieksa II-
17 13.04.2019 16:00    TP Jastrząb-Urania II R.Śl.2-1
17 14.04.2019 11:00    AKS II Mikołów-KS Stadion Śląski Chorzów4-4
17 14.04.2019 11:00    Gieksa II-UKS Szopienice-
17 14.04.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Śląsk II Św.3-0
17 14.04.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Strażak Mikołów4-0
17 14.04.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Wawel Wirek1-4
17 14.04.2019 11:00    PKS Józefka-Grunwald R.Śl.4-0
18 28.04.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Kolejarz Kat.2-1
18 28.04.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-PKS Józefka2-6
18 28.04.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice8-0
18 28.04.2019 11:00    Wawel Wirek-TP Jastrząb2-0
18 28.04.2019 11:00    Strażak Mikołów-MKS II Siemianowice1-3
18 28.04.2019 11:00    Śląsk II Św.-Gieksa II-
18 28.04.2019 11:00    UKS Szopienice-AKS II Mikołów8-1
19 05.05.2019 11:00    UKS Szopienice-KS Stadion Śląski Chorzów6-1
19 05.05.2019 11:00    AKS II Mikołów-Śląsk II Św.3-0
19 05.05.2019 11:00    Gieksa II-Strażak Mikołów-
19 05.05.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Urania II R.Śl.2-2
19 05.05.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Wawel Wirek0-5
19 05.05.2019 11:00    TP Jastrząb-Grunwald R.Śl.2-4
19 05.05.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-PKS Józefka0-8
20 12.05.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-KS Hetman 22 Katowice3-3
20 12.05.2019 11:00    PKS Józefka-TP Jastrząb2-1
20 12.05.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Kolejarz Kat.4-0
20 12.05.2019 11:00    Wawel Wirek-MKS II Siemianowice6-0
20 12.05.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Gieksa II-
20 12.05.2019 11:00    Strażak Mikołów-AKS II Mikołów1-3
20 12.05.2019 11:00    Śląsk II Św.-UKS Szopienice0-3
21 19.05.2019 11:00    Śląsk II Św.-KS Stadion Śląski Chorzów0-3
21 19.05.2019 11:00    UKS Szopienice-Strażak Mikołów6-0
21 19.05.2019 11:00    AKS II Mikołów-Urania II R.Śl.1-2
21 19.05.2019 11:00    Gieksa II-Wawel Wirek-
21 19.05.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Grunwald R.Śl.0-0
21 19.05.2019 11:00    Kolejarz Kat.-PKS Józefka0-6
21 19.05.2019 11:00    TP Jastrząb-KS Hetman 22 Katowice4-0
22 26.05.2019 11:00    Urania II R.Śl.-UKS Szopienice3-0
22 26.05.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-TP Jastrząb1-2
22 26.05.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Kolejarz Kat.2-0
22 26.05.2019 11:00    PKS Józefka-MKS II Siemianowice1-3
22 26.05.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Gieksa II-
22 26.05.2019 11:00    Wawel Wirek-AKS II Mikołów3-0
22 26.05.2019 11:00    Strażak Mikołów-Śląsk II Św.3-0
23 02.06.2019 11:00    Strażak Mikołów-KS Stadion Śląski Chorzów1-6
23 02.06.2019 11:00    Śląsk II Św.-Urania II R.Śl.0-3
23 02.06.2019 11:00    UKS Szopienice-Wawel Wirek6-4
23 02.06.2019 11:00    AKS II Mikołów-Grunwald R.Śl.0-2
23 02.06.2019 11:00    Gieksa II-PKS Józefka-
23 02.06.2019 11:00    MKS II Siemianowice-KS Hetman 22 Katowice6-0
23 02.06.2019 11:00    Kolejarz Kat.-TP Jastrząb1-10
24 09.06.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Strażak Mikołów-
24 09.06.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Kolejarz Kat.-
24 09.06.2019 11:00    TP Jastrząb-MKS II Siemianowice10-0
24 09.06.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Gieksa II-
24 09.06.2019 11:00    PKS Józefka-AKS II Mikołów-
24 09.06.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-UKS Szopienice2-0
24 09.06.2019 11:00    Wawel Wirek-Śląsk II Św.-
25 16.06.2019 11:00    Urania II R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów-
25 16.06.2019 11:00    Strażak Mikołów-Wawel Wirek-
25 16.06.2019 11:00    Śląsk II Św.-Grunwald R.Śl.-
25 16.06.2019 11:00    UKS Szopienice-PKS Józefka-
25 16.06.2019 11:00    AKS II Mikołów-KS Hetman 22 Katowice-
25 16.06.2019 11:00    Gieksa II-TP Jastrząb-
25 16.06.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Kolejarz Kat.-
26 23.06.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-MKS II Siemianowice-
26 23.06.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Gieksa II-
26 23.06.2019 11:00    TP Jastrząb-AKS II Mikołów-
26 23.06.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-UKS Szopienice-
26 23.06.2019 11:00    PKS Józefka-Śląsk II Św.-
26 23.06.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Strażak Mikołów-
26 23.06.2019 11:00    Wawel Wirek-Urania II R.Śl.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40