GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz Grunwald R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania II R.Śl.0-0
2 02.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.3-0
3 09.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów5-0
4 16.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-PKS Józefka2-2
5 23.09.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Grunwald R.Śl.1-2
6 30.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-TP Jastrząb5-0
7 07.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-Grunwald R.Śl.2-2
8 14.10.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-MKS II Siemianowice2-2
9 21.10.2018 11:00    Gieksa II-Grunwald R.Śl.-
10 28.10.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-AKS II Mikołów2-0
11 04.11.2018 11:00    UKS Szopienice-Grunwald R.Śl.3-5
12 11.11.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Śląsk II Św.3-0
13 18.11.2018 11:00    Strażak Mikołów-Grunwald R.Śl.0-2
14 24.03.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Grunwald R.Śl.3-4
15 31.03.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek1-3
16 07.04.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Grunwald R.Śl.2-3
17 14.04.2019 11:00    PKS Józefka-Grunwald R.Śl.4-0
18 28.04.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice8-0
19 05.05.2019 11:00    TP Jastrząb-Grunwald R.Śl.2-4
20 12.05.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Kolejarz Kat.4-0
21 19.05.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Grunwald R.Śl.0-0
22 26.05.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Gieksa II-
23 02.06.2019 11:00    AKS II Mikołów-Grunwald R.Śl.0-2
24 09.06.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-UKS Szopienice2-0
25 16.06.2019 11:00    Śląsk II Św.-Grunwald R.Śl.-
26 23.06.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Strażak Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.Śl.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140