GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz Grunwald R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania II R.Śl.0-0
2 02.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.3-0
3 09.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów5-0
4 16.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-PKS Józefka2-2
5 23.09.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Grunwald R.Śl.1-2
6 30.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-TP Jastrząb5-0
7 07.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-Grunwald R.Śl.-
8 14.10.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-MKS II Siemianowice-
9 21.10.2018 11:00    Gieksa II-Grunwald R.Śl.-
10 28.10.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-AKS II Mikołów-
11 04.11.2018 11:00    UKS Szopienice-Grunwald R.Śl.-
12 11.11.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Śląsk II Św.-
13 18.11.2018 11:00    Strażak Mikołów-Grunwald R.Śl.-
14 24.03.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Grunwald R.Śl.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów514:115
Sparta Kat.618:1012
3 Urania R.Śl.615:1112
Pogoń Imielin610:711
Fortuna Wyry610:611
Podlesianka K.512:210
MKS Lędziny58:410
Sokół Wola617:159
Piast Bieruń511:69
10 Górnik 09612:129
11 LKS Studzienice612:128
12 MKS Iskra58:87
13 Górnik MK59:77
14 LKS Ogrodnik54:84
15 Wyzwolenie69:154
16 LKS Łąka56:124
  MF/AP
AKS Mikołów1133:730
Pogoń Imielin1123:1223
Podlesianka K.1121:523
Sparta Kat.1128:1521
MKS Iskra1118:1619
LKS Studzienice1125:2617
Fortuna Wyry1116:1217
Górnik MK1120:1816
9 Urania R.Śl.1123:3015
10 MKS Lędziny1115:1415
11 Sokół Wola1124:2314
12 Piast Bieruń1113:1512
13 Górnik 091116:339
14 LKS Ogrodnik118:248
15 LKS Łąka1113:317
16 Wyzwolenie1115:305
  MF/AP
AKS Mikołów619:615
Podlesianka K.69:313
Pogoń Imielin513:512
MKS Iskra610:812
Górnik MK611:119
Sparta Kat.510:59
LKS Studzienice513:149
Fortuna Wyry56:66
Sokół Wola57:85
10 MKS Lędziny67:105
11 LKS Ogrodnik64:164
12 Urania R.Śl.58:193
13 LKS Łąka67:193
14 Piast Bieruń62:93
15 Wyzwolenie56:151
16 Górnik 0954:210