GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Terminarz Grunwald R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania II R.Śl.0-0
2 02.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.3-0
3 09.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów5-0
4 16.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-PKS Józefka2-2
5 23.09.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Grunwald R.Śl.1-2
6 30.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-TP Jastrząb5-0
7 07.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-Grunwald R.Śl.2-2
8 14.10.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-MKS II Siemianowice2-2
9 21.10.2018 11:00    Gieksa II-Grunwald R.Śl.-
10 28.10.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-AKS II Mikołów2-0
11 04.11.2018 11:00    UKS Szopienice-Grunwald R.Śl.3-5
12 11.11.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Śląsk II Św.3-0
13 18.11.2018 11:00    Strażak Mikołów-Grunwald R.Śl.0-2
14 24.03.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Grunwald R.Śl.3-4
15 31.03.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek1-3
16 07.04.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Grunwald R.Śl.2-3
17 14.04.2019 11:00    PKS Józefka-Grunwald R.Śl.4-0
18 28.04.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice8-0
19 05.05.2019 11:00    TP Jastrząb-Grunwald R.Śl.2-4
20 12.05.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Kolejarz Kat.4-0
21 19.05.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Grunwald R.Śl.0-0
22 26.05.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Gieksa II-
23 02.06.2019 11:00    AKS II Mikołów-Grunwald R.Śl.0-2
24 09.06.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-UKS Szopienice2-0
25 16.06.2019 11:00    Śląsk II Św.-Grunwald R.Śl.-
26 23.06.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Strażak Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140