GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz Grunwald R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania II R.Śl.0-0
2 02.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.3-0
3 09.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów5-0
4 16.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-PKS Józefka2-2
5 23.09.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Grunwald R.Śl.1-2
6 30.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-TP Jastrząb5-0
7 07.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-Grunwald R.Śl.2-2
8 14.10.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-MKS II Siemianowice2-2
9 21.10.2018 11:00    Gieksa II-Grunwald R.Śl.-
10 28.10.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-AKS II Mikołów2-0
11 04.11.2018 11:00    UKS Szopienice-Grunwald R.Śl.3-5
12 11.11.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Śląsk II Św.3-0
13 18.11.2018 11:00    Strażak Mikołów-Grunwald R.Śl.0-2
14 24.03.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Grunwald R.Śl.3-4
15 31.03.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek1-3
16 07.04.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Grunwald R.Śl.2-3
17 14.04.2019 11:00    PKS Józefka-Grunwald R.Śl.4-0
18 28.04.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice8-0
19 05.05.2019 11:00    TP Jastrząb-Grunwald R.Śl.2-4
20 12.05.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Kolejarz Kat.-
21 19.05.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Grunwald R.Śl.-
22 26.05.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Gieksa II-
23 02.06.2019 11:00    AKS II Mikołów-Grunwald R.Śl.-
24 09.06.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-UKS Szopienice-
25 16.06.2019 11:00    Śląsk II Św.-Grunwald R.Śl.-
26 23.06.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Strażak Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.Śl.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Łąka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.Śl.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Łąka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.Śl.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Łąka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501