GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz Gieksa II iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    MKS II Siemianowice-Gieksa II-
2 02.09.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Gieksa II-
3 09.09.2018 11:00    Gieksa II-AKS II Mikołów-
4 16.09.2018 11:00    UKS Szopienice-Gieksa II-
5 23.09.2018 11:00    Gieksa II-Śląsk II Św.-
6 30.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-Gieksa II-
7 07.10.2018 11:00    Gieksa II-Urania II R.Śl.-
8 14.10.2018 11:00    Wawel Wirek-Gieksa II-
9 21.10.2018 11:00    Gieksa II-Grunwald R.Śl.-
10 28.10.2018 11:00    PKS Józefka-Gieksa II-
11 04.11.2018 11:00    Gieksa II-KS Hetman 22 Katowice-
12 11.11.2018 11:00    TP Jastrząb-Gieksa II-
13 18.11.2018 11:00    Gieksa II-Kolejarz Kat.-
14 24.03.2019 11:00    Gieksa II-MKS II Siemianowice-
15 31.03.2019 11:00    Gieksa II-KS Stadion Śląski Chorzów-
16 07.04.2019 11:00    AKS II Mikołów-Gieksa II-
17 14.04.2019 11:00    Gieksa II-UKS Szopienice-
18 28.04.2019 11:00    Śląsk II Św.-Gieksa II-
19 05.05.2019 11:00    Gieksa II-Strażak Mikołów-
20 12.05.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Gieksa II-
21 19.05.2019 11:00    Gieksa II-Wawel Wirek-
22 26.05.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Gieksa II-
23 02.06.2019 11:00    Gieksa II-PKS Józefka-
24 09.06.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Gieksa II-
25 16.06.2019 11:00    Gieksa II-TP Jastrząb-
26 23.06.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Gieksa II-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00