GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz Śląsk II Św. iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Śląsk II Św.1-1
2 02.09.2018 11:00    Śląsk II Św.-TP Jastrząb0-2
3 09.09.2018 11:00    Kolejarz Kat.-Śląsk II Św.0-4
4 16.09.2018 11:00    Śląsk II Św.-MKS II Siemianowice1-1
5 23.09.2018 11:00    Gieksa II-Śląsk II Św.-
6 30.09.2018 11:00    Śląsk II Św.-AKS II Mikołów0-4
7 07.10.2018 11:00    UKS Szopienice-Śląsk II Św.9-1
8 14.10.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Śląsk II Św.0-2
9 21.10.2018 11:00    Śląsk II Św.-Strażak Mikołów2-5
10 28.10.2018 11:00    Urania II R.Śl.-Śląsk II Św.2-1
11 04.11.2018 11:00    Śląsk II Św.-Wawel Wirek0-3
12 11.11.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Śląsk II Św.3-0
13 18.11.2018 11:00    Śląsk II Św.-PKS Józefka3-5
14 24.03.2019 11:00    Śląsk II Św.-KS Hetman 22 Katowice0-3
15 31.03.2019 11:00    TP Jastrząb-Śląsk II Św.3-0
16 07.04.2019 11:00    Śląsk II Św.-Kolejarz Kat.0-3
17 14.04.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Śląsk II Św.3-0
18 28.04.2019 11:00    Śląsk II Św.-Gieksa II-
19 05.05.2019 11:00    AKS II Mikołów-Śląsk II Św.3-0
20 12.05.2019 11:00    Śląsk II Św.-UKS Szopienice0-3
21 19.05.2019 11:00    Śląsk II Św.-KS Stadion Śląski Chorzów0-3
22 26.05.2019 11:00    Strażak Mikołów-Śląsk II Św.3-0
23 02.06.2019 11:00    Śląsk II Św.-Urania II R.Śl.0-3
24 09.06.2019 11:00    Wawel Wirek-Śląsk II Św.-
25 16.06.2019 11:00    Śląsk II Św.-Grunwald R.Śl.-
26 23.06.2019 11:00    PKS Józefka-Śląsk II Św.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00