GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz PKS Józefka iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    PKS Józefka-Strażak Mikołów6-1
2 02.09.2018 11:00    Urania II R.Śl.-PKS Józefka1-1
3 09.09.2018 11:00    PKS Józefka-Wawel Wirek0-2
4 16.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-PKS Józefka2-2
5 23.09.2018 11:00    PKS Józefka-KS Stadion Śląski Chorzów5-0
6 30.09.2018 11:00    PKS Józefka-KS Hetman 22 Katowice6-1
7 07.10.2018 11:00    TP Jastrząb-PKS Józefka2-0
8 14.10.2018 11:00    PKS Józefka-Kolejarz Kat.4-0
9 21.10.2018 11:00    MKS II Siemianowice-PKS Józefka1-4
10 28.10.2018 11:00    PKS Józefka-Gieksa II-
11 04.11.2018 11:00    AKS II Mikołów-PKS Józefka2-1
12 11.11.2018 11:00    PKS Józefka-UKS Szopienice0-2
13 18.11.2018 11:00    Śląsk II Św.-PKS Józefka3-5
14 24.03.2019 11:00    Strażak Mikołów-PKS Józefka0-6
15 31.03.2019 16:00    PKS Józefka-Urania II R.Śl.5-1
16 07.04.2019 11:00    Wawel Wirek-PKS Józefka3-0
17 14.04.2019 11:00    PKS Józefka-Grunwald R.Śl.4-0
18 28.04.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-PKS Józefka2-6
19 05.05.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-PKS Józefka0-8
20 12.05.2019 11:00    PKS Józefka-TP Jastrząb2-1
21 19.05.2019 11:00    Kolejarz Kat.-PKS Józefka0-6
22 26.05.2019 11:00    PKS Józefka-MKS II Siemianowice1-3
23 02.06.2019 11:00    Gieksa II-PKS Józefka-
24 09.06.2019 11:00    PKS Józefka-AKS II Mikołów-
25 16.06.2019 11:00    UKS Szopienice-PKS Józefka-
26 23.06.2019 11:00    PKS Józefka-Śląsk II Św.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00