GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz KS Hetman 22 Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-¦l±sk II ¦w.1-1
2 02.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-KS Hetman 22 Katowice2-0
3 08.09.2018 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Urania II R.¦l.2-2
4 16.09.2018 11:00    Wawel Wirek-KS Hetman 22 Katowice6-1
5 23.09.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Grunwald R.¦l.1-2
6 30.09.2018 11:00    PKS Józefka-KS Hetman 22 Katowice6-1
7 07.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-0
8 14.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-TP Jastrz±b0-3
9 21.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-KS Hetman 22 Katowice2-1
10 28.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-MKS II Siemianowice2-1
11 04.11.2018 11:00    Gieksa II-KS Hetman 22 Katowice-
12 11.11.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-AKS II Mikołów0-1
13 18.11.2018 11:00    UKS Szopienice-KS Hetman 22 Katowice3-0
14 24.03.2019 11:00    ¦l±sk II ¦w.-KS Hetman 22 Katowice0-3
15 31.03.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Strażak Mikołów4-1
16 07.04.2019 11:00    Urania II R.¦l.-KS Hetman 22 Katowice0-1
17 14.04.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Wawel Wirek1-4
18 28.04.2019 11:00    Grunwald R.¦l.-KS Hetman 22 Katowice8-0
19 05.05.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-PKS Józefka0-8
20 12.05.2019 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-KS Hetman 22 Katowice3-3
21 19.05.2019 11:00    TP Jastrz±b-KS Hetman 22 Katowice4-0
22 26.05.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Kolejarz Kat.2-0
23 02.06.2019 11:00    MKS II Siemianowice-KS Hetman 22 Katowice6-0
24 09.06.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Gieksa II-
25 16.06.2019 11:00    AKS II Mikołów-KS Hetman 22 Katowice-
26 23.06.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-UKS Szopienice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140