GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz KS Hetman 22 Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Śląsk II Św.1-1
2 02.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-KS Hetman 22 Katowice2-0
3 08.09.2018 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Urania II R.Śl.2-2
4 16.09.2018 11:00    Wawel Wirek-KS Hetman 22 Katowice6-1
5 23.09.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Grunwald R.Śl.1-2
6 30.09.2018 11:00    PKS Józefka-KS Hetman 22 Katowice6-1
7 07.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-KS Stadion Śląski Chorzów1-0
8 14.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-TP Jastrząb0-3
9 21.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-KS Hetman 22 Katowice2-1
10 28.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-MKS II Siemianowice2-1
11 04.11.2018 11:00    Gieksa II-KS Hetman 22 Katowice-
12 11.11.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-AKS II Mikołów0-1
13 18.11.2018 11:00    UKS Szopienice-KS Hetman 22 Katowice3-0
14 24.03.2019 11:00    Śląsk II Św.-KS Hetman 22 Katowice0-3
15 31.03.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Strażak Mikołów4-1
16 07.04.2019 11:00    Urania II R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice0-1
17 14.04.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Wawel Wirek1-4
18 28.04.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice8-0
19 05.05.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-PKS Józefka0-8
20 12.05.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-KS Hetman 22 Katowice3-3
21 19.05.2019 11:00    TP Jastrząb-KS Hetman 22 Katowice4-0
22 26.05.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Kolejarz Kat.2-0
23 02.06.2019 11:00    MKS II Siemianowice-KS Hetman 22 Katowice6-0
24 09.06.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Gieksa II-
25 16.06.2019 11:00    AKS II Mikołów-KS Hetman 22 Katowice-
26 23.06.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-UKS Szopienice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40