GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Terminarz KS Hetman 22 Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-¦l±sk II ¦w.1-1
2 02.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-KS Hetman 22 Katowice2-0
3 08.09.2018 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Urania II R.¦l.2-2
4 16.09.2018 11:00    Wawel Wirek-KS Hetman 22 Katowice6-1
5 23.09.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Grunwald R.¦l.1-2
6 30.09.2018 11:00    PKS Józefka-KS Hetman 22 Katowice6-1
7 07.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-0
8 14.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-TP Jastrz±b0-3
9 21.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-KS Hetman 22 Katowice2-1
10 28.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-MKS II Siemianowice2-1
11 04.11.2018 11:00    Gieksa II-KS Hetman 22 Katowice-
12 11.11.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-AKS II Mikołów0-1
13 18.11.2018 11:00    UKS Szopienice-KS Hetman 22 Katowice3-0
14 24.03.2019 11:00    ¦l±sk II ¦w.-KS Hetman 22 Katowice0-3
15 31.03.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Strażak Mikołów4-1
16 07.04.2019 11:00    Urania II R.¦l.-KS Hetman 22 Katowice0-1
17 14.04.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Wawel Wirek1-4
18 28.04.2019 11:00    Grunwald R.¦l.-KS Hetman 22 Katowice8-0
19 05.05.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-PKS Józefka0-8
20 12.05.2019 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-KS Hetman 22 Katowice3-3
21 19.05.2019 11:00    TP Jastrz±b-KS Hetman 22 Katowice4-0
22 26.05.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Kolejarz Kat.2-0
23 02.06.2019 11:00    MKS II Siemianowice-KS Hetman 22 Katowice6-0
24 09.06.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Gieksa II-
25 16.06.2019 11:00    AKS II Mikołów-KS Hetman 22 Katowice-
26 23.06.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-UKS Szopienice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
LKS Niwy621:715
4 Urania R.¦l.619:1113
Górnik MK618:913
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek612:712
AKS Niwka615:910
Pogoń Imielin59:79
10 Cyklon Rog.610:48
11 Naprzód Lipiny57:107
12 Sparta Kat.613:97
13 Wojkowice48:77
14 Zagłębie II49:76
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre610:243
17 LKS ¬ródło55:132
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1149:830
LKS Tęcza1126:1425
Podlesianka K.1129:1224
Wojkowice1129:1521
Cyklon Rog.1124:1221
Górnik MK1126:1920
LKS Niwy1126:1918
Pogoń Imielin1122:2318
Wawel Wirek1117:2016
10 Sparta Kat.1120:1816
11 Urania R.¦l.1124:2914
12 AKS Niwka1121:1714
13 Zagłębie II1127:3213
14 Naprzód Lipiny1116:2611
15 MKS Siem-ce1123:2610
16 LKS ¬ródło1115:267
17 Orzeł Mokre1112:404
18 Górnik Piaski117:570
  MF/AP
Szczakowianka518:215
Wojkowice721:814
Cyklon Rog.514:813
Podlesianka K.613:712
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK58:107
10 MKS Siem-ce512:106
11 LKS ¬ródło610:135
12 AKS Niwka56:84
13 Wawel Wirek55:134
14 Naprzód Lipiny69:164
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski63:360