GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Terminarz UKS Szopienice iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    TP Jastrz±b-UKS Szopienice2-0
2 02.09.2018 11:00    UKS Szopienice-Kolejarz Kat.6-1
3 09.09.2018 11:00    MKS II Siemianowice-UKS Szopienice0-2
4 16.09.2018 11:00    UKS Szopienice-Gieksa II-
5 23.09.2018 11:00    AKS II Mikołów-UKS Szopienice2-2
6 30.09.2018 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-UKS Szopienice2-3
7 07.10.2018 11:00    UKS Szopienice-¦l±sk II ¦w.9-1
8 14.10.2018 11:00    Strażak Mikołów-UKS Szopienice2-5
9 20.10.2018 15:00    UKS Szopienice-Urania II R.¦l.4-3
10 28.10.2018 11:00    Wawel Wirek-UKS Szopienice3-2
11 04.11.2018 11:00    UKS Szopienice-Grunwald R.¦l.3-5
12 11.11.2018 11:00    PKS Józefka-UKS Szopienice0-2
13 18.11.2018 11:00    UKS Szopienice-KS Hetman 22 Katowice3-0
14 24.03.2019 11:00    UKS Szopienice-TP Jastrz±b0-0
15 31.03.2019 11:00    Kolejarz Kat.-UKS Szopienice0-7
16 07.04.2019 11:00    UKS Szopienice-MKS II Siemianowice0-2
17 14.04.2019 11:00    Gieksa II-UKS Szopienice-
18 28.04.2019 11:00    UKS Szopienice-AKS II Mikołów8-1
19 05.05.2019 11:00    UKS Szopienice-KS Stadion ¦l±ski Chorzów6-1
20 12.05.2019 11:00    ¦l±sk II ¦w.-UKS Szopienice0-3
21 19.05.2019 11:00    UKS Szopienice-Strażak Mikołów6-0
22 26.05.2019 11:00    Urania II R.¦l.-UKS Szopienice3-0
23 02.06.2019 11:00    UKS Szopienice-Wawel Wirek6-4
24 09.06.2019 11:00    Grunwald R.¦l.-UKS Szopienice2-0
25 16.06.2019 11:00    UKS Szopienice-PKS Józefka-
26 23.06.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-UKS Szopienice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Zagłębie II38:36
12 Pogoń Imielin47:66
Wojkowice37:66
14 Cyklon Rog.47:35
15 Orzeł Mokre58:193
16 MKS Siem-ce47:113
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Zagłębie II821:1812
11 Pogoń Imielin814:1112
12 Urania R.¦l.819:2010
13 Naprzód Lipiny813:2010
14 Wawel Wirek811:179
15 MKS Siem-ce814:196
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski87:380
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce47:83
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski53:280
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140