GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz UKS Szopienice iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    TP Jastrząb-UKS Szopienice2-0
2 02.09.2018 11:00    UKS Szopienice-Kolejarz Kat.6-1
3 09.09.2018 11:00    MKS II Siemianowice-UKS Szopienice0-2
4 16.09.2018 11:00    UKS Szopienice-Gieksa II-
5 23.09.2018 11:00    AKS II Mikołów-UKS Szopienice2-2
6 30.09.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-UKS Szopienice2-3
7 07.10.2018 11:00    UKS Szopienice-Śląsk II Św.9-1
8 14.10.2018 11:00    Strażak Mikołów-UKS Szopienice2-5
9 20.10.2018 15:00    UKS Szopienice-Urania II R.Śl.4-3
10 28.10.2018 11:00    Wawel Wirek-UKS Szopienice3-2
11 04.11.2018 11:00    UKS Szopienice-Grunwald R.Śl.3-5
12 11.11.2018 11:00    PKS Józefka-UKS Szopienice0-2
13 18.11.2018 11:00    UKS Szopienice-KS Hetman 22 Katowice3-0
14 24.03.2019 11:00    UKS Szopienice-TP Jastrząb0-0
15 31.03.2019 11:00    Kolejarz Kat.-UKS Szopienice0-7
16 07.04.2019 11:00    UKS Szopienice-MKS II Siemianowice0-2
17 14.04.2019 11:00    Gieksa II-UKS Szopienice-
18 28.04.2019 11:00    UKS Szopienice-AKS II Mikołów8-1
19 05.05.2019 11:00    UKS Szopienice-KS Stadion Śląski Chorzów6-1
20 12.05.2019 11:00    Śląsk II Św.-UKS Szopienice0-3
21 19.05.2019 11:00    UKS Szopienice-Strażak Mikołów6-0
22 26.05.2019 11:00    Urania II R.Śl.-UKS Szopienice3-0
23 02.06.2019 11:00    UKS Szopienice-Wawel Wirek6-4
24 09.06.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-UKS Szopienice2-0
25 16.06.2019 11:00    UKS Szopienice-PKS Józefka-
26 23.06.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-UKS Szopienice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00