GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Terminarz Urania II R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania II R.Śl.0-0
2 02.09.2018 11:00    Urania II R.Śl.-PKS Józefka1-1
3 08.09.2018 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Urania II R.Śl.2-2
4 16.09.2018 11:00    Urania II R.Śl.-TP Jastrząb0-2
5 22.09.2018 13:30    Kolejarz Kat.-Urania II R.Śl.2-4
6 30.09.2018 11:00    Urania II R.Śl.-MKS II Siemianowice2-3
7 07.10.2018 11:00    Gieksa II-Urania II R.Śl.-
8 14.10.2018 11:00    Urania II R.Śl.-AKS II Mikołów1-3
9 20.10.2018 15:00    UKS Szopienice-Urania II R.Śl.4-3
10 28.10.2018 11:00    Urania II R.Śl.-Śląsk II Św.2-1
11 03.11.2018 14:00    Strażak Mikołów-Urania II R.Śl.1-2
12 11.11.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Urania II R.Śl.2-2
13 18.11.2018 11:00    Urania II R.Śl.-Wawel Wirek2-1
14 24.03.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Grunwald R.Śl.3-4
15 31.03.2019 16:00    PKS Józefka-Urania II R.Śl.5-1
16 07.04.2019 11:00    Urania II R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice0-1
17 13.04.2019 16:00    TP Jastrząb-Urania II R.Śl.2-1
18 28.04.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Kolejarz Kat.2-1
19 05.05.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Urania II R.Śl.2-2
20 12.05.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Gieksa II-
21 19.05.2019 11:00    AKS II Mikołów-Urania II R.Śl.1-2
22 26.05.2019 11:00    Urania II R.Śl.-UKS Szopienice3-0
23 02.06.2019 11:00    Śląsk II Św.-Urania II R.Śl.0-3
24 09.06.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Strażak Mikołów-
25 16.06.2019 11:00    Urania II R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów-
26 23.06.2019 11:00    Wawel Wirek-Urania II R.Śl.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Zagłębie II38:36
12 Pogoń Imielin47:66
Wojkowice37:66
14 Cyklon Rog.47:35
15 Orzeł Mokre58:193
16 MKS Siem-ce47:113
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Zagłębie II821:1812
11 Pogoń Imielin814:1112
12 Urania R.Śl.819:2010
13 Naprzód Lipiny813:2010
14 Wawel Wirek811:179
15 MKS Siem-ce814:196
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski87:380
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce47:83
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski53:280
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140