GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2018/2019
Terminarz Urania II R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania II R.Śl.0-0
2 02.09.2018 11:00    Urania II R.Śl.-PKS Józefka1-1
3 08.09.2018 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Urania II R.Śl.2-2
4 16.09.2018 11:00    Urania II R.Śl.-TP Jastrząb0-2
5 22.09.2018 13:30    Kolejarz Kat.-Urania II R.Śl.2-4
6 30.09.2018 11:00    Urania II R.Śl.-MKS II Siemianowice2-3
7 07.10.2018 11:00    Gieksa II-Urania II R.Śl.-
8 14.10.2018 11:00    Urania II R.Śl.-AKS II Mikołów1-3
9 20.10.2018 15:00    UKS Szopienice-Urania II R.Śl.4-3
10 28.10.2018 11:00    Urania II R.Śl.-Śląsk II Św.2-1
11 03.11.2018 14:00    Strażak Mikołów-Urania II R.Śl.1-2
12 11.11.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Urania II R.Śl.2-2
13 18.11.2018 11:00    Urania II R.Śl.-Wawel Wirek2-1
14 24.03.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Grunwald R.Śl.3-4
15 31.03.2019 16:00    PKS Józefka-Urania II R.Śl.5-1
16 07.04.2019 11:00    Urania II R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice0-1
17 13.04.2019 16:00    TP Jastrząb-Urania II R.Śl.2-1
18 28.04.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Kolejarz Kat.2-1
19 05.05.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Urania II R.Śl.2-2
20 12.05.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Gieksa II-
21 19.05.2019 11:00    AKS II Mikołów-Urania II R.Śl.1-2
22 26.05.2019 11:00    Urania II R.Śl.-UKS Szopienice3-0
23 02.06.2019 11:00    Śląsk II Św.-Urania II R.Śl.0-3
24 09.06.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Strażak Mikołów-
25 16.06.2019 11:00    Urania II R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów-
26 23.06.2019 11:00    Wawel Wirek-Urania II R.Śl.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00