GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2018/2019
Terminarz Wawel Wirek iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2018 11:00    Wawel Wirek-KS Stadion Śląski Chorzów3-0
2 02.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.3-0
3 09.09.2018 11:00    PKS Józefka-Wawel Wirek0-2
4 16.09.2018 11:00    Wawel Wirek-KS Hetman 22 Katowice6-1
5 23.09.2018 11:00    TP Jastrząb-Wawel Wirek1-0
6 30.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Kolejarz Kat.7-0
7 07.10.2018 11:00    MKS II Siemianowice-Wawel Wirek3-1
8 14.10.2018 11:00    Wawel Wirek-Gieksa II-
9 21.10.2018 11:00    AKS II Mikołów-Wawel Wirek1-0
10 28.10.2018 11:00    Wawel Wirek-UKS Szopienice3-2
11 04.11.2018 11:00    Śląsk II Św.-Wawel Wirek0-3
12 11.11.2018 11:00    Wawel Wirek-Strażak Mikołów4-1
13 18.11.2018 11:00    Urania II R.Śl.-Wawel Wirek2-1
14 24.03.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Wawel Wirek-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów716:121
Sparta Kat.823:1116
3 Urania R.Śl.819:1416
Pogoń Imielin815:815
Podlesianka K.716:514
MKS Lędziny714:714
Fortuna Wyry816:1414
MKS Iskra714:1013
Górnik MK717:1113
10 Piast Bieruń713:712
11 Sokół Wola819:1712
12 Górnik 09816:1512
13 LKS Studzienice815:228
14 Wyzwolenie811:224
15 LKS Łąka79:204
16 LKS Ogrodnik75:134
  MF/AP
AKS Mikołów1536:937
Pogoń Imielin1533:1433
Podlesianka K.1536:1233
Sparta Kat.1540:1929
MKS Iskra1528:2028
MKS Lędziny1530:1925
Fortuna Wyry1525:2224
Górnik MK1530:2823
9 Urania R.Śl.1530:3922
10 Piast Bieruń1520:1819
11 LKS Studzienice1531:4317
12 Sokół Wola1530:3217
13 Górnik 091521:4112
14 Wyzwolenie1520:428
15 LKS Ogrodnik159:318
16 LKS Łąka1516:467
  MF/AP
Podlesianka K.820:719
Pogoń Imielin718:618
AKS Mikołów820:816
MKS Iskra814:1015
Sparta Kat.717:813
MKS Lędziny816:1211
Górnik MK813:1710
Fortuna Wyry79:810
LKS Studzienice716:219
10 Piast Bieruń87:117
11 Urania R.Śl.711:256
12 Sokół Wola711:155
13 Wyzwolenie79:204
14 LKS Ogrodnik84:184
15 LKS Łąka87:263
16 Górnik 0975:260