GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2018/2019
Terminarz Wawel Wirek iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2018 11:00    Wawel Wirek-KS Stadion Śląski Chorzów3-0
2 02.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.3-0
3 09.09.2018 11:00    PKS Józefka-Wawel Wirek0-2
4 16.09.2018 11:00    Wawel Wirek-KS Hetman 22 Katowice6-1
5 23.09.2018 11:00    TP Jastrząb-Wawel Wirek1-0
6 30.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Kolejarz Kat.7-0
7 07.10.2018 11:00    MKS II Siemianowice-Wawel Wirek3-1
8 14.10.2018 11:00    Wawel Wirek-Gieksa II-
9 21.10.2018 11:00    AKS II Mikołów-Wawel Wirek1-0
10 28.10.2018 11:00    Wawel Wirek-UKS Szopienice3-2
11 04.11.2018 11:00    Śląsk II Św.-Wawel Wirek0-3
12 11.11.2018 11:00    Wawel Wirek-Strażak Mikołów4-1
13 18.11.2018 11:00    Urania II R.Śl.-Wawel Wirek2-1
14 24.03.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Wawel Wirek0-4
15 31.03.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek1-3
16 07.04.2019 11:00    Wawel Wirek-PKS Józefka3-0
17 14.04.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Wawel Wirek1-4
18 28.04.2019 11:00    Wawel Wirek-TP Jastrząb2-0
19 05.05.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Wawel Wirek0-5
20 12.05.2019 11:00    Wawel Wirek-MKS II Siemianowice6-0
21 19.05.2019 11:00    Gieksa II-Wawel Wirek-
22 26.05.2019 11:00    Wawel Wirek-AKS II Mikołów3-0
23 02.06.2019 11:00    UKS Szopienice-Wawel Wirek6-4
24 09.06.2019 11:00    Wawel Wirek-Śląsk II Św.-
25 16.06.2019 11:00    Strażak Mikołów-Wawel Wirek-
26 23.06.2019 11:00    Wawel Wirek-Urania II R.Śl.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00