GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Terminarz Wawel Wirek iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2018 11:00    Wawel Wirek-KS Stadion ¦l±ski Chorzów3-0
2 02.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Grunwald R.¦l.3-0
3 09.09.2018 11:00    PKS Józefka-Wawel Wirek0-2
4 16.09.2018 11:00    Wawel Wirek-KS Hetman 22 Katowice6-1
5 23.09.2018 11:00    TP Jastrz±b-Wawel Wirek1-0
6 30.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Kolejarz Kat.7-0
7 07.10.2018 11:00    MKS II Siemianowice-Wawel Wirek3-1
8 14.10.2018 11:00    Wawel Wirek-Gieksa II-
9 21.10.2018 11:00    AKS II Mikołów-Wawel Wirek1-0
10 28.10.2018 11:00    Wawel Wirek-UKS Szopienice3-2
11 04.11.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w.-Wawel Wirek0-3
12 11.11.2018 11:00    Wawel Wirek-Strażak Mikołów4-1
13 18.11.2018 11:00    Urania II R.¦l.-Wawel Wirek2-1
14 24.03.2019 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Wawel Wirek0-4
15 31.03.2019 11:00    Grunwald R.¦l.-Wawel Wirek1-3
16 07.04.2019 11:00    Wawel Wirek-PKS Józefka3-0
17 14.04.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Wawel Wirek1-4
18 28.04.2019 11:00    Wawel Wirek-TP Jastrz±b2-0
19 05.05.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Wawel Wirek0-5
20 12.05.2019 11:00    Wawel Wirek-MKS II Siemianowice6-0
21 19.05.2019 11:00    Gieksa II-Wawel Wirek-
22 26.05.2019 11:00    Wawel Wirek-AKS II Mikołów3-0
23 02.06.2019 11:00    UKS Szopienice-Wawel Wirek6-4
24 09.06.2019 11:00    Wawel Wirek-¦l±sk II ¦w.-
25 16.06.2019 11:00    Strażak Mikołów-Wawel Wirek-
26 23.06.2019 11:00    Wawel Wirek-Urania II R.¦l.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281