GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz MKS II Siemianowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    MKS II Siemianowice-Gieksa II-
2 02.09.2018 11:00    AKS II Mikołów-MKS II Siemianowice2-0
3 09.09.2018 11:00    MKS II Siemianowice-UKS Szopienice0-2
4 16.09.2018 11:00    Śląsk II Św.-MKS II Siemianowice1-1
5 23.09.2018 11:00    MKS II Siemianowice-Strażak Mikołów6-1
6 30.09.2018 11:00    Urania II R.Śl.-MKS II Siemianowice2-3
7 07.10.2018 11:00    MKS II Siemianowice-Wawel Wirek3-1
8 14.10.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-MKS II Siemianowice2-2
9 21.10.2018 11:00    MKS II Siemianowice-PKS Józefka1-4
10 28.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-MKS II Siemianowice2-1
11 04.11.2018 11:00    MKS II Siemianowice-TP Jastrząb1-1
12 11.11.2018 11:00    Kolejarz Kat.-MKS II Siemianowice1-0
13 18.11.2018 11:00    MKS II Siemianowice-KS Stadion Śląski Chorzów5-1
14 24.03.2019 11:00    Gieksa II-MKS II Siemianowice-
15 31.03.2019 11:00    MKS II Siemianowice-AKS II Mikołów1-5
16 07.04.2019 11:00    UKS Szopienice-MKS II Siemianowice0-2
17 14.04.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Śląsk II Św.3-0
18 28.04.2019 11:00    Strażak Mikołów-MKS II Siemianowice1-3
19 05.05.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Urania II R.Śl.2-2
20 12.05.2019 11:00    Wawel Wirek-MKS II Siemianowice6-0
21 19.05.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Grunwald R.Śl.0-0
22 26.05.2019 11:00    PKS Józefka-MKS II Siemianowice1-3
23 02.06.2019 11:00    MKS II Siemianowice-KS Hetman 22 Katowice6-0
24 09.06.2019 11:00    TP Jastrząb-MKS II Siemianowice10-0
25 16.06.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Kolejarz Kat.-
26 23.06.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-MKS II Siemianowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00